Xiaomi Mi Note 10 Geliyor! İşte, Çıkış Tarihi!

Akıllı telefon dünyasının yakından tanıdığı isim Ice Universe, Twitter’da yaptığı açıklamada Mi Note 10 modelinin Ekim ayının sonlarında çıkacağını belirtti.

Xiaomi Mi Note 10 Geliyor! İşte, Çıkış Tarihi!

Xiaomi CEO’su Lei Jun, Haziran  ayında markanın ne gibi ürün geliştirme stratejisi uygulayacağını açıklamıştı. Gün geçtikçe büyüyen alt markası Redmi‘nin en uygun fiyatlı cihazlar sunmakla, Mi serisinin ise son teknolojiler  ve en yüksek donanımlar ile kullanıcılara sunmakla görevlendirildiğini belirtti.

Bunun haricinde Çin menşeili firmanın Mi Note ve Mi Max  serilerine  yeni modeller eklemeyi düşündüğünü belirtmişti.

Xiaomi Mi Note 10 Çıkış Tarihi

Akıllı telefon piyasasının yakından tanıdığı ve oldukça bilindik bir isim olan  Ice Universe, Twitter’da yapmış olduğu paylaşımda Mi Note 10 modelinin Ekim ayının  sonlarına doğru tanıtılacağını iddia etti. Mi Note serisinin en son üyesi olan Mi Note 3 piyasaya çıkalı yaklaşık olarak 2 yıl oldu. Bu sebepten ötürü  Xiaomi Mi Note serisini tekrardan çıkarmasına bir çok kişi şaşırdı.

Xiaomi Mi 9 ile modeli ile telefon piyasasına damga vurmayı başaran Xiaomi, son zamanlarda ise Redmi rüzgarı ile  gündeme geliyor. Redmi K20 / K20 Pro veya ülkemizdeki ismi ile Mi 9T ve Mi 9T Pro rakip firmalara göre daha iyi donanım ve daha iyi bir fiyat sunuyor. Bu yüzden oldukça ilgi görüyor.

YORUM EKLE