Redmi Note 8 Pro Kullanıcılarına Güncelleme Müjdesi

Son zamanlarda telefon piyasasında oldukça popüler olan Redmi Note 8 Pro’nun güncelleme alacağı açıklandı. Tüm detaylar haberimizde...

Redmi Note 8 Pro Kullanıcılarına Güncelleme Müjdesi

Özellikleri bakımıdan kendisinden sık sık söz ettiren Redmi Note 8 Pro’nun alacağı güncelleme telefon sahiplerini oldukça tatmin etmiş durumda.

Redmi Note 8 Pro İçin Güncelleme Müjdesi

Yeni bir model olarak kullanıcılara sunulan  Redmi Note 8 Pro başta kameras olmak üzere özellikleri ve donanımı ile telefon piyasasında adından sık sık söz ettirmeyi başarıyor. Ülkemizde de resmi garantili bir şekilde satışı gerçekleştirilen Redmi Note 8 Pro'ya güncelleme geleceği açıklandı. Android Pie temelli MIUI 10 ile kullanıcıların karşısına çıkan telefona güncelleme geleceği müjdesi verildi. 
Teknik özellikleri bakımından piyasada yer alan aynı segmentekki telefona göre daha iyi performans deneyimi sunan  Redmi Note 8 Pro 18W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil  ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. 6,53 inç Full HD+ LCD kullanılan model gücünü MediaTek Helio G90T işlemcisinden alıyor. Kamera kısmında ise ön tarafıta 20 megapiksel arka kısımda ise 64 megapiksel + 8 megapiksel ultra geniş + 2 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameraları yer alıyor. 6 GB/ 8 GB RAM ve 64 GB / 128 GB gibi depolama seçenekleri sunulan telefon oldukça uygun fiyata satılıyor.

Redmi Note 8 Pro Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak?

Aralık ayında tüm kullanıcılara açılacak olan güncelleme için  Çin, Endonezya ve Hindistan’da tam sürüm sayılan MIUI 10 betayı  almaya başlandığı söyleniyor. Fakat güncelleme için henüz net kesin bir tarih bulunmuyor. Konu hakkında gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 02:39
YORUM EKLE