PUBG Mobile 0.14.5 Güncellemesi Çıktı!

Bugüne kadar en çok indirilen Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG Mobile'ye 0.14.5 güncellemesi geldi. Peki, PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi ile ne gibi yenilikler gelecek?

PUBG Mobile 0.14.5 Güncellemesi Çıktı!

Bugüne kadar en çok indirilen Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG Mobile'ye 0.14.5 güncellemesi geldi.PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi hakkında daha önce her ne kadar belli başlı haberler çıksa bile net değildi. Güncellemenin çıkması ile her şey netleşti. İşte, PUBG mobile  0.14.5 güncellemesiyle gelen yenilikler...

PUBG Mobile 0.14.5 Güncellemesi  İle Gelen Yenilikler

Günlük 50 milyon aktif kullanıcıya ulaşmayı başararak kendi oyun stilinde rekorlara imza atan PUBG Mobile, yapmış olduğu güncellemelerle ve yeniliklerle oyuncuları tutmayı başarıyor. Yeni gelen PUBG Mobile güncellemesi ile birlikte PUBG Mobile 9. sezonu da başlamış oldu. PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi ile beraber oyuna yeni özellikler getirdi. Gelen bu güncellemeyle beraber oyuncular, PUBG MOBILE Club Open (PMCO) Güz Sezonu Dünya Finalleri'ne katılım şansı da elde edecekler. Yeni gelen bu ücretsiz güncellemeyi Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

Yeni gelen 0.14.5 güncellemesiyle beraber görev ve sıralama sayfalarının yenilenmesinin yanında başarım zinciri ilerlemesi, yeni sezon için geri sayım sayacının gelmesi, Royale Pass’e yükseltenler için yeni tasarlanmış kişisel paylaşım sayfası, yeni Haftalık Görev sandık hatırlatıcı gibi özelliklerde geldi. Bunun yanı sıra emojilerin bundan böyle parçalanabilir olduğunu ve  Unknown Cash  satın alarak birbirinden değerli ödüller kazanabileceğinizi hatırlatalım.

iOS işletim sistemli telefonlar için PUBG Mobile

Android işletim sistemli telefonlar için  PUBG Mobile

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 19:18
YORUM EKLE