Oppo Reno 3 Türkiye Pazarında 

Corona virüs nedeniyle birçok telefon markası yeni modelleri piyasaya sürme noktasında erteleme yolunun seçerken Oppo bu süreçte en etkin marka olarak ön plana çıkıyor...

Oppo Reno 3 Türkiye Pazarında 

Oppo geçtiğimiz Mart ayında Hindistan’da yeni Oppo Reno 3 modelini piyasaya sürmüştü. Hindistan’da oldukça beğeni toplayan ve satış listelerinde ilk sıralara yükselen bu yeni model remi olarak ülkemizde de satışa bugün itibariyle sunuldu. Çinli üretici Oppo ülkemizde bu modeli satışa sunarken küçük bir değişikliğe gittiği görüldü.

Hindistan’da MediaTek yonga seti tercih edilirken ülkemizde satışa sunulan Oppo Reno 3 modelinde Qualcomm Snapdragon 765G yonga seti kullanılıyor. Telefon özellikleri anlamında büyük beğeni toplasa da artan döviz fiyatları nedeniyle beklentilerin üzerinde bir fiyatla ülkemizde satışa sunuldu.

6.599 TL Satış Fiyatı

Oppo Reno 3 12 GB Ram kapasitesi, 6,4 inç 1080 x 2400 piksel Super AMOLED ekran özelliği, Qualcomm Snapdragon 765G işlemci, 256 GB depolama alanı, 32 MP ön kamera, 48+13+8+2 MP 4 adet arka kamera ve yeni nesil kolay kullanım imkânı sağlayan tasarımı ile büyük beğeni topladığı görülüyor.

Fakat Oppo modellerinin en önemli özelliği olan kalite ve fiyat avantajının bu yeni modelde biraz azaldığı görülüyor. Ülkemizde Oppo Reno 3 satış fiyatı olarak 6.559 TL açıklandı. Bu fiyat diğer markalarla karşılaştırıldığında hala avantajlı olsa da ülkemizdeki tüketicilerin beklentilerinden daha fazla olduğu ifade ediliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE