Merakla Beklenen Realme 6i Türkiye’de Satışa Sunuluyor

Corona virüs nedeniyle dünyanın büyük bir bölümünün evde kalmak zorunda kaldığı şu günlerde Türkiye’de uzun bir süredir merakla beklenen Realme 6i ülkemizde resmi olarak satışa sunuluyor...

Merakla Beklenen Realme 6i Türkiye’de Satışa Sunuluyor

2020 yılı akıllı telefon markaları için oldukça zorlu geçiyor. Yaşanan bu süreçte ekonomik zorlukların artması ile birlikte cep telefonu satışlarının çok büyük oranlarda düştüğü görülüyor. Özellikle ülkemizde ki son kur artışı ile birlikte üst segment telefonlara olan ilginin son yılların en düşük seviyesine indiği görüldü.

Realme markası ise bu dönemde kalite, teknoloji ve uygun fiyatı bir araya getirdiği modelleri ile bu süreçten en az etkilenen markların başında geliyor. Realme bugün itibari ile dünya genelinde büyük ilgi gören ve fiyat verimlilik anlamında oldukça iyi seviyede olan Realme 6i modelini ülkemizde resmi olarak satışa sunuyor.

Realme 6i Fiyatı ve Özellikleri

Realme 6i modeli 6,5 inç ekran büyüklüğüne sahip olduğu görülüyor. Android 10 işletim sitemi yüklü olan bu model 4 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza özelliklerine sahip. Ön tarafından 16 MP, arkada tarafında ise 4 adet sensör bulunuyor. 64 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera, 2 MP makro kamera, 2 MP derinlik sensörü ile üst düzey bir kamera deneyimi sunuyor. 5000 mAh batarya kapasitesi ve 18W hızlı şarj desteğine sahip bu cihaz 2 bin 399 TL fiyatı ile satışa sunuluyor.

Fakat Realme bu zor dönemde gerçekleştirdiği kampanya ile 16 ile 23 Nisan tarihleri arasında bu modeli e-ticaret siteleri üzerinden 1.799 TL’ye satışa sunulacağını açıkladı.

Sağlık News

YORUM EKLE