Mayıs Ayının En İyi Telefonları Açıklandı

Corona virüsü nedeniyle cep telefonu satışlarında büyük bir düşüş yaşansa da yeni modellerin ardı ardına piyasaya sürülmeye başlandığı görülüyor...

Mayıs Ayının En İyi Telefonları Açıklandı

AntTuTu internet sitesi her ay olduğu gibi 2020 yılının Mayıs ayı içinde en iyi performans gösteren cep telefonu modelleri listesini açıkladı. Listeye bakıldığında 2020 yılı Nisan ayına göre bazı değişiklikler olsa da listenin ilk sırasında hala dünya çapında büyük bir ilgi gören Find X2 Pro modeli bulunuyor.

Listede yer alan 10 modelinde temel ortak özelliği ise Snapdragon 865 işlemci kullanması olarak göze çarpıyor. Bu senenin amiral gemisi olan tüm modeller aynı işlemciden güç alıyor.

Oppo Find X2 Pro Liderliğini Sürdürüyor

2020 yılı Mayıs ayında Snapdragon 865 işlemci kullanan yeni modellerin piyasaya sürülmesi ile listede bazı değişiklikler olduğu görülüyor. Nisan ayında ki listede ilk 10 sırada yer alan Xiaomi Mi 10 ve Black Shark 3 modellerinin yerine iQOO Neo 3 ve OPPO Ace 2 modelleri geldi.

Listenin ilk 2 sırasında ise geçen ay olduğu gibi Oppo Find X2 Pro ve aynı modelin Oppo Find X2 versiyonu yer alıyor. 607 bin 147 AnTuTu puanı olan Oppo Find X2 Pro modelinin daha uzun süre ilk sırada ki yerini koruyacağı düşünülüyor. Listede yer alan tüm modellerin Uzak Doğu markalarına ait olması ise sektörün geleceği hakkında önemli ipuçları veriyor.

Sağlık News

YORUM EKLE