Honor 9X Lite'ın Tanıtım Görseli Ortaya Çıktı

Honor 9X ailesine kısa süre sonra katılacak olan, daha düşük bir donanıma ve daha iyi bir fiyata sahip olan Honor 9X Lite'ın resmi tanıtım görseli ortaya çıktı.

Honor 9X Lite'ın Tanıtım Görseli Ortaya Çıktı

Telefon piyasasında önemli bir yere sahio olan Huawei'in alt markası Honor, gelen bilgilere göre orta seviye, bütçe dostu  olan Honor 9X ailesine yeni bir üye eklemek için çalışmalar yapıyor. Honor 9X Lite ismini taşıyan yeni bir telefon tanıtım görseli paylaşıldı. 

CİHAZ TASARIM OLARAK  HONOR 9X & 9X PRO'YA BENZİYOR

Tasarımı ile önceki Honor 9X & 9X Pro modellerine oldukça benzeyen yeni cihaz model isminin sonunda yer alan ''Lite'' kelimesinden de anlayacağınız üzere öncek serinin üyelerine göre daha düşük donanıma ve daha düşük bir fiyata sahip olacak. Önceki serinin telefonlarına göre bazı özellikleri kırpılarak piyasaya sürülecek. Cihazın Honor V30 modeline benzer dikdörtgen hatlara sahip arka kamera kısmında iki adet sensör ve LED flaş bulunmakta. Paylaşılan tanıtım görseline göz gezdirdiğimiz zaman "OLAĞANÜSTÜ FOTOĞRAFÇI" ifadesini görmekteyiz. Bu ifade yeni gelecek olan bu modelin kamera yetenekleri ile kendisine hayran bırakacak. 

Tanıtım görselinde ana kameranın 48 MP çözünürlüğünde ve yapay zeka  desteğine sahip olacağı görülebilliyor. Fakat arka kısımda yer alan iki sensör hakkında ise herhangi bir bilgi yer almıyor. Ayrıca ön kamerada yer alan sensörler hakkında da herhangi bir bilgimiz bulunmuyor. Cihazla alakalı sevindiren bir diğer detay ise, telefonun yaşanan son Huwaei, Google olaylarından sonra Google Play sertifikasını bulundurması. Honor 9X Lite ismli ile gelecek olan 9X'in fiyatı ise henüz belli değil. 

YORUM EKLE