Call of Duty: Mobile Hileler İle Gündeme Gelmeye Başladı!

Kısa süre içerisinde indirme rekoruna imza atan Call of Duty: Mobile hileler ile gündeme gelmeye başladı. Detaylar haberimizde...

Call of Duty: Mobile Hileler İle Gündeme Gelmeye Başladı!

Yeni Battle Royale  oyunu ile kullanıcıların karşısına çıkan Call of Duty, PUBG Mobile yayıncısı Tencent ile işbirliği yapıyor. Kısa süre içerisinde indirme rekorları kırmayı başaran ve büyük başarılar elde eden Call of Duty: Mobile ne yazık ki en büyük rakibi PUBG Mobile gibi hilecilerle mücadele ediyor.

Call of Duty: Mobile'de Yapılan Hileler

Tencent Games ve Activison  işbirliği sonucunda çıkan Call of Duty: Mobile, oyunseverler tarafından ne kadar ilgi görüp sevilse bile oyunun tadını kaçıran hileler ile gündeme gelmeye başladı. Çok oyunculu her oyunda yapılan hileler malesef ki  CoD Mobile oyununda da yapılıyor. Söz konusu hilere göz attığımızda, nişan hilesi, duvarın arkasını görme hilesi ve harita hilesi olduklarını görmekteyiz.

Aimbot hilesi, bildiğimiz nişan hilesi diyebiliriz. Bu hile nişan almadan rakiplerinizi kolay bir şekilde öldüreceğiniz anlamına geliyor. Wallhacks ise duvarların arkasında yer alan rakiplerinizi görmenize yardımcı olan ve PC oyunlarında da sık sık karşılaştığımız oldukça popüler bir hile. Radar ise haritaların hacklenmesi üzerine yapılan bir hile. Bu hile ile haritadan rakiplerinizin nerede olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Hilelerin bu kadar artmasına karşı Call of Duty: Mobile nasıl bir önlem alacak bilinmiyor. Fakat oyuncuların şimdiden yapılan hilelerden bıktığı gözüküyor.

YORUM EKLE