Call of Duty Battle Royale Modu Yakında Geliyor

Call of Duty Battle Royale modu oyunseverler tarafından heyecanla beklenmekteydi. Call of Duty Battle Royale modu kısa süre sonra geliyor...

Call of Duty Battle Royale Modu Yakında Geliyor

Call of Duty Battle Royale modu  uzun zamandan beridir heyecan içerisinde beklenmekteydi. CoD Mobile’ın yaşadığı başarının ana sebeplerinden birisi olan  battle royale modunun popülerliği, kısa bir süre içinde Call of Duty Warzone  ile bilgisayar ortamına da gelmiş olacak. Bu sayede battle royale modunu bilgisayar ortamında ve ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz. 

Call of Duty Battle Royale Modu Ne Zaman Gelecek?

En başından Call of Duty Modern Warfare oyununa sahip olan kişilerin bu moda ücretsiz bir şekilde anında erişebileceklerini belirtelim. Bunun yanı sıra, bir çok haber kaynağına göre Call of Duty Warzone battle royale modunun Mart ayında gelecek. Ücretsiz bir şekilde gelecek olan bu modun, parasız bir şekilde sunulmasının nedeni ise diğer ücretsiz olan rakiplerle mücadele edebilmek için. Daha önce Call of Duty Warzone, çoğu kez sızdırılmış ve hakkında bir çok haber yapılmıştı. 

Yeni oyunla beraber haritanında sızdırılması oyunun gelmeyeceği yönündeki iddiaları da ortadan kaldırdı. Geliştirici kaynaklarından sızdırılan haberlere göre, yeni oyun modu 10 Mart gibi kullanıcıların beğenisine sunulacak. Lakin bu tarihin kesin olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Söz konusu sızıntılar ile beraber ile detayların daha belli olduğunu belirtelim. Bazı farklı kaynaklara göre, oyuna ilk kez 18 Şubat tarihinde ulaşılacak. 

OYUNUN HARİTASI ÖNCEDEN SIZDIRILMIŞTI

Bir çok farklı yenilik ile karşımıza çıkacak olan bu yeni Call of Duty battle royale, yeni kıyafetler ve silahları da içerisinde barındırmakta. Activision, Warzone hakkında şuan kesin bir açıklama yer almıyor. Lakin oyunda kendine özgü para birimi, tur sıralaması ve birbirinden farklı yükseltmeler gibi özelliklerin olacağını biliyoruz. Oyun hakkında gelişmeler yaşandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

YORUM EKLE