AirPods Pro Modelinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Kısa süre içerisinde yeni iPhone modellerini tanıtan Apple, kulaklıklara yöneldi. AirPods Pro çıkış tarihi hakkında bomba bir iddia geldi. Detaylar haberimizde...

AirPods Pro Modelinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yeni iPhone  modellerini 18 Ekim'de piyasaya süren Apple,  şimdi ise kulaklar üstünde durmaya başladı. Bildiğiniz üzere daha önceden  AirPods Pro hakkında özellikler ve bir kaç detay sızdırılmıştı. Şimdi ise AirPods adına bomba bir iddia ortaya atıldı.

AİRPODS PRO ÇIKIŞ TARİHİ 

AirPods Pro Apple'nin uzun zamandan beridir üzerinde çalıştığı projelerden birisiydi. İlk zamanlarda ürünün 2019 yılında piyasaya sürüleceği söylenmişti fakat bu tarih 2020 yılına çekilmişti. Yeni gelen sızıntılara göre AirPods Pro bu senenin sonlarına doğru tanıtılabilir. Kasım ayının hangi gününde tanıtılacağı belli olmayan kablosuz kulaklık modeli için verilen bu bilgi bile Apple severleri heyecanlandırdı. 

Hatırlarsanız kaç ay önce İOS 13.2 beta sürümünde gürültü engelleme  özelliğini engelleyen bir animasyona rastlanmıştı. Bu animasyon ile yeni modele gönderme yapıldığı belirtilmişti. Hatta ekim ayında, Apple’ın etkinlik yapacağı ve bu etkinlikte ise yeni kulaklığını tanıtacağı iddia edilmekteydi. Şimdi bu tarih bir sonraki aya devredildi. AirPods Pro özellikleri arasında en dikkat çeken şey ise gürültü engelleme özelliği. Bunun haricinde yakında çıkacak olan ürünün metal bir tasarım içerdiği ve spor salonu uygun olacağı belirtilmekte. Ürünün fiyatının ise 260 dolar civarında olması bekleniyor. Türkiye gelip gelmeyeceği hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 19:44
YORUM EKLE