Trabzonspor’da Büyük Beklenti

Corona virüs nedeniyle futbol dünyasında yaşanan kriz ortamında astronomik bonservis bedellerinin ödenemeyeceğinden dolayı daha uygun fiyatlı oyuncular ön plana çıkıyor...

Trabzonspor’da Büyük Beklenti

Dünyanın birçok ünlü futbol kulübü corona virüsü sonrasında ki tüm transfer stratejilerini başta aşağı değiştirme kararı aldı. Bundan böyle 50 milyon avronun üzerinde transfer yapılmasının uzun bir süre neredeyse imkansız olduğu ifade edilirken transfer piyasasının üst limitlerinin 25 ile 50 milyon avro arasında olabileceği ifade ediliyor.

Bu sebeple takımların genç, potansiyelli ve uygun bonservis bedeli olan oyunculara yöneleceği düşünülüyor. Bu anlamda ülkemizde ki en şanslı kulübün Trabzonspor olacağı tahmin ediliyor. Daha şimdiden birçok kulübün Trabzonspor’un genç ve potansiyelli oyuncularına teklif yapmaya hazırlandığı iddia ediliyor.

Uğurcan Çakırdan 30 Milyon Avro Beklentisi

Trabzonspor yönetimi bu sene liglerin tamamlanmasını ve ardından şampiyonluk ipini göğüsledikten sonra oyuncularına yapılacak teklifleri değerlendirmeyi planlıyor. Bu anlamda başta Liverpool olmak üzere birçok takımın ilgilendiği kaleci Uğurcan Çakır’ın 25 ile 30 milyon avro bir bedelle oldukça önemli bir kulübün yolunu tutabileceği ifade ediliyor. Yine Trabzonspor’un genç yıldızı Abdülkadir Ömür’ün de 20 milyon avro bir bedele satılabileceği kulislerde konuşuluyor. Ayrıca Trabzonspor’un diğer genç isimlerinde de tekliflerin geldiği ve sene sonu Trabzonspor’un kasasına 60 milyon avrodan daha fazla bir para girebileceği konuşuluyor.

Alt yapıya son derece güvenen Trabzonspor yönetimi bundan böyle her sene en  az 3 oyuncusunu iyi rakamlara satarak kulübün ekonomik anlamda iyi yerlere gelmesini amaçlıyor.

Sağlık News

YORUM EKLE