Şenol Güneş'ten Yabancı Sınırı Açıklaması!

Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş Andora maçı öncesinde önemli açıklamalara imza attı. Tecrübeli teknik adam yabancı sınırı ve Fatih Terim'in cezası hakkındaki düşüncelerini de dile getirdi.

Şenol Güneş'ten Yabancı Sınırı Açıklaması!

Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş Andora maçı öncesinde önemli açıklamalara imza attı.  Şenol Güneş, Fatih Terim'e verilen  4 maçlık ceza ile ilgili soru sorulması üzerine, milli takımda bu tarz konuların konuşulmasının doğru olmadığını ifade etti. İşte, Şenol Güneş'in açıklamaları!

"STAT KIRMIZI BEYAZ OLSUN"

"Hedefimiz 2020, gücümüze de inanıyoruz. Her birlikte olup el ele vermemiz gerekiyor. Sevgi ve cesaretin karşısında durmak kolay değildir. Bunlarda bizde olan şeyler. Taraftarın vermiş olduğu destek bizi pozitif düşünmeye yönlendiriyor. Umutlarımızı çoğalttık. Önümüzdeki maçların hepsinden galibiyet ile ayrılmak istiyoruz. Taraftarımız kırmızı beyaz formasıyla gelsin, bayram havasında olacak. Biletlerde kısa süre içerisinde tükendi. 

Taraftarlarmızın vermiş olduğu sevgi bize güzel bir şekilde yansıyor. Cengiz Ünder malesef ki bu maçta bizimle olmayacak. Statın her yerinin  kırmızı beyaz olmasını istiyorum. Kulüplerimiz için bu çok önemli. Hepsine eşit bir mesafe de yaklaşıyoruz. Kulüplerimizi yok sayamayız. Biraz şiddeten uzak bir ambiyans diliyorum. ''

GÜNEŞ'TEN FATİH TERİM VE YABANCI SINIRI AÇIKLAMASI

''Bu konuları dile getirmek istemiyoruz lakin sorularla konuyu oraya çekiyorsunuz. Yabancı oyuncu, cezalar konuşuluyor.  Her şey yerinde ve zamanında güzel. Bir bataklık oluşturarak sivrisinek gibi oraya girmeyelim. Bataklığı yok etmemiz lazım. Fatih Terim bizim değerlerimizinden bir tanesi ceza almasını istemem. Ben Galatasaray neden 11 yabancı ile sahaya çıktı demedim. Ülke yararına nasıl olacak onu tartışıyoruz. Az para harcayarak doğru işlere imza atalım diyoruz. Kasım'a kadar biraz susalım. Sürekli yabancı sınırı deniyor, biraz maça odaklanalım.''

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 18:40
YORUM EKLE