Quaresma'dan Fikret Orman'a Sert Yanıt

Transferin bitmesine saatler kala Beşiktaş'tan ayrılan ve Fikret Orman hakkında sert açıklamalar yapan Quaresma, açıklamalarına bir yenisini daha ekledi.

Quaresma'dan Fikret Orman'a Sert Yanıt

Transferin bitmesine saatler kala Beşiktaş'tan ayrılan ve Kasımpaşa forması giyen Ricardo Quaresma, beIN SPORTS'a özel röportaj verdi.

"FENERBAHÇE VE GALATASARAY'A GİTMEK  BENİM İÇİN KOLAY OLMAZ"

Türkiye'de Beşiktaş'tan hariç bir takımda forma giymek istemediğimi sürekli dile getirdim. Fakat Beşiktaş başkanı beni transferin bitmesine az kala gönderdi. Bende Beşiktaş'tan ayrılmak zorunda bırakıldım. Ayrıldıktan hemen sonra Galatasaray ve Fenerbahçe gibi takımlarda forma giymek benim için kolay olmazdı. Futbol kariyerim bittiği zaman bile Beşiktaş ve Porto her zaman kalbimin bir yerinde olacak.

"EMRE BELÖZOĞLU İNANILMAZ KALİTELİ BİR OYUNCU''

Emre Belözoğlu  gerçekten çok sevdiğim ve inanılmaz kaliteli bir oyuncu. Saha içerisinde olduğu zaman yarattığı kalite farkını hissetmek oldukça kolay. Bence genç yaştakı Türk oyuncular için oldukça güzel ve profesyonal bir örnek. Genç futbolcuların takip etmesi ve izlemesi gereken oyuncu.

"FİKRET ORMAN'IN ÇEKİ KARŞILIKSIZDI''

Fikret Orman, yüzüme karşı hiç bir zaman konuşmadı. Serdar Adalı ile bir görüşmemiz oldu. Konuşma sebebimizde Beşiktaş'ta 5 aylık maaşlar yatmamaktaydı. Bu durumdan başta ben olmak üzere ailemde memnun değildi. Kulüpte yer alan kimsenin maaşı ödenmemekteydi. Başkan ise bu durumdan rahatsız değildi. Fikret Orman, bu borçların kapanması amacıyla bana bir çek verdi. Çeki almaya gittiğimde çekin karşılıksız olduğunu öğrendim.''

"FİKRET ORMAN BENİM İÇİN OLMAYAN BİRİSİ"

Futbol dünyasında asla muhattap olmak istemediğim bir kaç insan bulunuyor, onlardan birisi ise Fikret Orman. Bana yapılan oldukça kötü  şeyler. Beşiktaş başkanı benim için bundan böyle olmayan birisidir.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 19:19
YORUM EKLE