Mustafa Cengiz'den Fatih Terim Açıklaması

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, son zamanlarda ortaya atılan iddialar ve Fatih Terim hakkında açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz'den Fatih Terim Açıklaması

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz,  son zamanlarda ortaya atılan iddialar ve Fatih Terim hakkında açıklamalarda bulundu.

"LAĞIM FARELERİNİN NASIL SAVAŞ AÇTIĞINI GÖRÜYORSUNUZ"

"Şer cephelerinin, lağım farelerinin Galatasaray'a nasıl savaş açtığını görüyorsunuz. Galatasaray'ı yıpratmaya çalışmak boş gayrettir. Buradan size herhangi bir ekmek çıkmaz boşuna uğraşmayın.

"SAMİMİ OLDUKÇA HER ŞEYİN DÜZELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ''

Karşılıklı birbirimizi dinlememiz ve anlamamız oldukça önemli. Çünkü iyi niyetli ve dürüst oldukça her şeyin üstesinden geleceğimize inanıyoruz.

"HOCAMIZIN DA BİZİM DE GÖRDÜĞÜ BU"

"Takımımız maalesef hem Afrika Kupası'ndan, hem farklı orgazisyonlar nedeniyle hemde transflerin geç gerçeklemesi yüzünden doğru düzgün bir hazırlık kampı geçiremedi. Şu anda hocamızın da bizimde görmüş olduğumuz durum bundan ibaret.''

''DAHA KAYBEDİLEN BİR ŞEY YOK''

"Takımımızın şu anda lider ile olan puan farkı 1,5 maç Daha kaybedilen bir şey yok. Ama Galatasaray beraber kaldığı zaman bir bardak suda yangın koparılmakta.''

"HERKES VAZİFESİNİ YAPACAK" SÖZLERİ HAKKINDA

Mustafa Cengiz, "Ben herkesin üstüne düşen görevi yerine getirmesini bekliyorum. Özellikle herkes üstüne düşen vazifesini yapacak.'' sözlerinin Fatih Terim'e yönelik olduğu iddialarına ise şöyle cevap verdi: 

"Burada Emlak Konut, Ziraat Bankası ve Denizbank ile gerçekleştireceğimiz görüşmeler mevcut. Yönetimimiz, futbolcu ve teknik heyete mali, idari ve fiziki şartları en iyi şekilde hazırlamalı. Futbolcular saha içerisinde mücadele vermeli. Onlarda üstüne düşeni yapacak. Bunu, kimseyi kırmadan ve hedef göstermeden söylüyorum. Bu sözüm kesinlikle hocamıza değil. Orada oldukça anlaşılabilir bir şekilde 'Lütfen takımlarımız ile hocamıza destek çıkın' dedim. Buradan bir şey çıkarmaya çalışarak Galatasaray'ı yıpratma çabası boş bir gayrettir.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 19:41
YORUM EKLE