Ligde Kalan Maçlar 7 Haftada Bitirilecek

Yorumcu Rıdvan Dilmen, ligde kalan 8 haftanın 7 hafta içerisinde bitirileceğini ve gerekirse maçlara gazeteci bile alınmayacağını belirtti...

Ligde Kalan Maçlar 7 Haftada Bitirilecek

Hafta İçi Bir Maç Oynanacak

Eski futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmen ligde kalan son 8 maçın 7 hafta içerisinde bitirileceğini bildirdi. Hafta içi tüm takımların sadece bir maç oynayacaklarını belirten Dilmen böylelikle Temmuz ayının sonunda ligin tamamlanmış olacağını belirtti. Hedefin 12 Haziran’da ligleri başlatmak olduğunu belirten Dilmen, seyircisiz oynanacak maçlara gazeteci bile alınmayabileceğini aktardı. Futbolculara test yapıldıktan sonra maça alınacaklarını belirten Dilmen, tedbirlerin had safhada alınacağını aktardı.

Özür Bekliyorum

Rıdvan Dilmen, Türkiye’de ilk vaka çıktığında futbolun devam etmesi gerektiğini savunmuş ve tepki çekmişti. Şimdi ise maçların oynanması pek çok kimse tarafından isteniyorken Rıdvan Dilmen de özür beklediğini ifade etti. Vaka sayısı 1 iken kendisinin bu kadar tepki çektiğini ancak şuan vaka sayısının 104 bin olduğu ortamda herkesin futbolun tekrar başlamasını istediğini belirtti. Bu nedenle kendisinin ve birkaç arkadaşının özür beklediğini belirtti.

Dilmen hafta içi 2 maç oynanması görüşünde olduğunu belirtti. Sakatlık olma ihtimalinin olduğunu ancak amacın ligleri erken bitirmek olduğunu belirtti. Böylelikle UEFA’ya kimin katılacağı da netlik kazanmış olacak. Dilmen, kulüplerin zor durumda olduğunu da aktardı. Bu nedenle liglerin biran evvel başlamasında fayda bulunduğunu da belirtti. Lig maçları ne zaman oynanacak konusu belirsizliğini korumaktadır.

Sağlık News

YORUM EKLE