Fenerbahçe'de Gökhan Gönül, Caner Erkin Ve Ozan Tufan Takımı Topladı

Süper Toto Süper Lig'de 26. haftasında Kadıköy'de Göztepe mağlup olan Fenerbahçe'de yönetim, teknik kadro ve bazı futbolcular oldukça eleştirilmişti.

Fenerbahçe'de Gökhan Gönül, Caner Erkin Ve Ozan Tufan Takımı Topladı

Caner Erkin'in takım içi dengeleri bozduğu da iddia edilmişti. Bu gelişmelerin ardından pazar günü oynanacak Trabzonspor maçı öncesinde Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Ozan Tufan'ın öncülüğünde takım bir araya geldi.

Futbolcular, aralık sonu başlayan galibiyet serisiyle yakalanan olumlu havanın 3 maçta dağıldığına dikkat çekerken "Bu süreçte çok şanssızlıklar da yaşadık. Ancak önümüzde önemli bir fırsat var. Trabzonspor deplasmanında kazanarak yeniden ligin sonuna kadar sürecek bir olumlu tablo ortaya koyabiliriz. Ancak önce herkesi buna inanması gerekiyor" şeklinde konuştular. Takımın Ozan, Gökhan ve Caner gibi tecrübeli isimleri, böyle süreçlerde suçu başkasına atmanın en kolay yol olduğunu belirtirken "Ancak başarı böyle gelmez. Başarı ortada olumsuz bir tablo varsa da faturayı birlikte üstlenmekle gelir. Şimdi herkes hocamızı eleştiriyor. Bu tabloyu hoca tek başına değiştiremez. Bizim daha çok çalışmamız gerekiyor" dedikleri öğrenildi.

Sabah'ın haberine göre; Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Emre Belözoğlu'nun takımla yaptığı toplantıların ardından futbolcular kendi içlerinde görüşme yaptı. Fenerbahçeli futbolcular, 'Faturayı bir kişiye bırakarak başarı gelmez. Tabloyu olumluya çevirmek için çok önemli bir fırsat var. Bunu tek başına hoca yapamaz' görüş birliğine vardı. Sakatından hastasına kadar tam kadro olarak bir toplantı yapıldı. Son 3 lig maçında alınan 2 yenilginin sorumluluğunun ne hocaya ne de başkasına atılamayacağı konusunda fikir birliğine varıldı.

Sağlık News

YORUM EKLE