Ersun Yanal'dan Yukatel Denizlispor Galibiyet Yorumu

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, Süper Lig'in 8. haftasında Yukatel Denizlispor karşısında aldıkları galibiyet hakkında yorum yaptı. Detaylar haberimizde.

Ersun Yanal'dan Yukatel Denizlispor Galibiyet Yorumu

 Süper Lig'in 8. haftasında Yukatel Denizlispor  karşısında alınan 2-1'lik galibiyet sonrasında, Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, "Oyunun kontrolü bizdeydi çok rahat oynadık. Çok fazla pozisyona giremezsek bile oyunun gidişatını belirledik" dedi.

Denizlispor sahasında oynadığı Fenerbahçeden ilk yarıda ve ikinci yarıda gol yiyerek sahadan mağlup ayrılan taraf oldu. Karşılaşmanın hemen ardından  Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, kazanmanın kendileri için büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek, "Oyunun kontrolüne hakim olduk ve rahat bir oyun oynadık.  Çok fazla pozisyona giremezsek bile oyunun gidişatını belirledik. 2-0 öne geçtikten sonra oyunu biraz geri plana attık. İstemiş olduğumuz oyunun rahatlılığını alacağımız dakikada, o rahatlılığı takım olarak yapamadık. Sakatlıktan dönecek oyuncularımız var. Onlarla birlikte gelişmeye devam edeceğiz. Kazanmak bizim için çok önem arz ediyordu. Bugün kazanmamızı sağlayan tüm oyuncularıma teşekkür ederim" dedi.

ERSUN YANAL'DAN BEŞİKTAŞ-GALATASARAY DERBİSİ YORUMU

Önümüzdeki hafta oynanacak olan derbi hakkında sorulan soruya cevap veren Ersun Yanal, "Futbolun kazanacağı  bir maç olmasını istiyorum. Futbol kazansın ve futbolun dışında herhangi başka bir etken konuşulmasın. Kimse kimseye saldırmasın, arkasından atıp tutmasın. Sadece futbol konuşalım, işimiz futbol dışında bir şey olmasın" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 20:40
YORUM EKLE