Burak Yılmaz O 2 Takımın Formasıyla İlgili Açıklama

Burak Yılmaz Trabzonspor kendisini Türk futboluna kavuşturduğu ve Galatasaray’ın da Avrupa çapında bir oyuncu olmasını sağladığı için bayraklarını öptüğünü açıkladı...

Burak Yılmaz O 2 Takımın Formasıyla İlgili Açıklama

Babadan Beşiktaşlı

Son dönemde sosyal medyada Burak Yılmaz’ın Trabzonspor ve Galatasaray’ın formalarını öptüğü fotoğrafları dolaşmaktadır. Şu an Beşiktaş’ta takım kaptanı olarak forma giyen Burak Yılmaz, bu görüntüler için açıklama yaptı. 34 yaşındaki başarılı futbolcu klubün sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. 35 gündür evde karantinada olan genç yetenek, işini ve sahaları çok özlediğini söyledi.

Öncelikle korona virüs ve ramazan ayına ilişkin iyi dileklerini ileten futbolcu, en çok merak edilenleri açıkladı. Antalyaspor ile ilk sahaya çıktığı zaman Türkiye’nin 4 büyük takımının da kendisini almak için teklif verdiğini açıkladı. Babası da Beşiktaşlı olan Yılmaz, çocukluktan gelen hayranlığı ile hiç düşünmeden ve diğer takımlarla görüşmeden Beşiktaş’ı seçmiş. Şu anda da Beşiktaş’ta olmaktan mutlu olduğunu belirtti.

Trabzonspor ve Galatasaray’a Vefasızlık Etmedi

Burak Yılmaz bu açıklamalardan sonra diğer takımların formasını öptüğü fotoğrafı da açıkladı. Çin’de forma giyerken Şenol Güneş’in kendisini almak istemesiyle yeniden Türkiye’ye dönmüştür. İşte Türk futboluna yeniden kazanılmasını Trabzonspor sağlamıştır. Galatasaray ise Burak Yılmaz’ın Avrupa çapında tanınan bir futbolcu olmasında önemli bir yere sahiptir. Burak Yılmaz o dönemlerde bile Beşiktaşlı olduğunu hatırlattı ancak eski takımlarına vefasızlık etmedi.

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2020, 16:53
YORUM EKLE