Boateng'den İlk Açıklamalar!

Siyah beyazlı ekibin yıldız transferi Kevin-Prince Boateng, açıklama yaptı. Yıldız oyuncu kulüp yapısını görünce şaşırdığını ifade etti.

Boateng'den İlk Açıklamalar!

Siyah beyazlı ekibin yeni yıldız transferi Kevin-Prince Boateng, siyah beyazlı takıma transfer olmasının ardından  ilk kez açıklamalarda bulundu. Beşiktaş kulübünün Youtube hesabına açıklamalar yapan Ganalı yıldız,  oldukça dikkat çekici sözlere imza attı.

BEŞİKTAŞ'A GELİNCE GERÇEKTEN ŞAŞIRDIM

Açıkça ifade etmem gerekirse Beşiktaş'a gelip ortamı gördüğüm zaman gerçekten şaşırdım. Önceden de Beşiktaş'ın büyük bir kulüp olduğunu biliyordum lakin kulübün içerisine girmedikçe bazı şeyleri tam anlamıyla göremiyorsun. Burada profesyonellik seviyesinin oldukça üst seviyede olduğunu gördüm. Kulübün yapısının oldukça sağlam olduğunu anladım. 

2 SENEDEN BERİDİR BEŞİKTAŞ'LA GÖRÜŞÜYORDUK

Beşiktaş ile son iki seneden beridir görüşme halindeydik. Benim transfer konusunda önceliğim Beşiktaş ve Türkiyey'di. Berlin'de bir çok Türk arkadaşım mevcut. Birlikte büyüdüğüm bir çok Beşiktaş'lı arkadaşım bulunuyordu. Haber açıklanır açıklanmaz ve işler resmiyete döküldükten sonra hemen beni arayarak 'sonunda eve gidiyorsun' dediler. 

BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF GELDİKTEN SONRA ÇOK DÜŞÜNMEDİM

Beşiktaş'tan teklif geldiğini duyunca menajerime çok düşünmeden bu teklifi kabul edelim dedim. Kabul ettik ve hazırlanıp buraya doğru yola çıktık. 

BARÇA VE MİLAN'DA OYNADIM VE...

Şuana kadar her şey oldukça iyi ve pozitif bir şekilde ilerliyor. Bildiğiniz üzere dünyanın en kulüplerinde ve bir çok kulübün formasını giydim. Beşiktaş'ı Barcelona ve Milan gibi kulüplerle karşılaştırırsam gerçekten takımda onlarda olduğu kadar harika ve yetenekli oyuncular mevcut olduğunu söyleyebilirim. 

YORUM EKLE