Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı Heyecanlandıracak Açıklamalar

Beşiktaş'ta başkan adayı olan Serdal Adalı, seçildiğinde Ocak ayında transfer yapacaklarını açıkladı. Ayrıca Adalı Quaresma hakkında da önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı Heyecanlandıracak Açıklamalar

Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı, muhabirlerle kahvaltı eşliğinde bir araya geldi. Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı,  çağrısı yapan Adalı başkan olduğunda yapacaklarını açıkladı.

"OCAK AYINDA TRANSFER YAPACAĞIZ"

Ocak ayında hocamızın isteği üzerine transfer yapacağız.  Bana göre bu takım gün geçtikçe iyiye gidecek. Oldukça iyi bir futbolcu topluluğu var. Avrupa'nın 3. liginden futbolcu almadık. Mali yapıdan dolayı bu durumlara geleceğini biliyordum. Dışarıda kalsam avantaj olacağınında farkındaydım. 6 ay bu yönetimle birlikte çalıştım diye bana suç atacaklarını düşünmüyorum.

"GEÇTİĞİMİZ 7 YILIN MALİ TABLOSUNU İNCELETTİRECEĞİZ"

Hesap sorma işini yaklaşık olarak 10 yıldır duymaktayız.  Başkan olduğumda bu geçirdiğimiz 7 yılın mali tablosunu tek tek incelettireceğim. En ufak sıkıntı görürsem gereği neyse yaparım. Simit ayran yiyerek para biriktirip maça gelmeye çalışacak benim taraftarım, bir diğer taraftan da  yanlış işlere imza atılacak. Benim karakterim asla böyle bir şeyi kabul etmez.

"QUARESMA TEKRARDAN DÖNEBİLİR"

Quaresma çok sevdiğim bir futbolcudur.  Beşiktaş'a gelmeden önce de ona hayrandım.  İlk geldiğinde kendi çocuğumdan daha çok ona ilgi gösterdim. Yeni yönetim geldiğinde hak etmediği bir tarzda gönderildi. Yine ben uğurladım. Nasıl getirdiysek o şekilde uğurlamak Beşiktaşlı duruşumuzdan kaynaklı.  Şampiyonlukta takıma çok katkısı oldu. Belki antrenör olarak bize tekrardan döner.

YORUM EKLE