Ali Koç'tan Fatih Terim'e Sert Gönderme!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç gündemdeki konular hakkında konuştu. Ali Koç Fatih Terim'in sözlerine sert bir şekilde cevap verdi. Detaylar haberimizde...

Ali Koç'tan Fatih Terim'e Sert Gönderme!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç gündemdeki konular hakkında konuştu. 

ALANYA MAÇINDA KURAL HATASI VAR İTİRAZ EDECEĞİZ

Alanyaspor maçında yapılan kural hatası halen gündemizde. Bir itirazımız tabiki de olacak. Maçın ardından en az 3 günümüz var. Bu 3 gün içerisinde başvuru da bulunmamız gerekli. TFF’ye başvuruda bulunuyorsunuz ve bu başvuru MHK'ya giderek oradan da nihai karar yönetim kuruluna gidiyor. Bize tanınan süre içerisinde gerekli incelemelerde bulunuyoruz.

Kural hatasının birisinde görüntü konusunda sorun yaşamıştık lakin yayıncı kuruluş bu konuda yardımcı oldu. Bize verilen süre içerisinde başvuru da bulunacağız. Bize göre bir hata mevcut. Fakat başkalarının görüşlerine de saygılıyız. 2 Hatadan birisi yoruma açık değil. Fakat şunu anlıyorum ki,  yeni kurallar, yeni düzenlemeler tam olarak incelenmemiş ve anlaşılmamış.

"BİR İNSANIN NASIL OLUYOR DA SİCİLİ BU KADAR BOZUK OLABİLİYOR"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in Club Brugge maçı öncesinde gerçekleşen basın toplantısında, ''Türkiye'de maçlar masada oynanıyor, Şampiyonlar Ligin'de ise sahada oynanıyor '' cümlesi hakkında görüşleri sorulan Ali Koç,'' Bu onların yapısında olan bir şey. Bu yüzden bir yorumda bulunmak istemiyorum'' derken, Türkiye'de başka konuların konuşulmasının gerektiğini özellikle belirtti. 

Kendisinin Avrupa Kulüpler Birliği’nde yönetim kuruluna seçildiğini açıklayan ve tekrardan hatırlatan Ali Koç, '' Dünyada neler konuşuluyor. Yeni formatlar konuşuluyor bunlar hepimizi etkileyecek olan şeyler. Fakat ülkemizde neler konuşuyor. Neymiş efendim 19.05'te tweet atılıyor. Bununla ilgili bir şey konuşacak isek, bir insan nasıl olurda hem futbol hayatında hemde antrenör hayatında bu kadat kötü ve bozuk bir sicile sahip olur. Niye başka hocalar ceza almıyor. Bunların dile getirilmesi gerekirken 19.05'te atılan tweet konuşuluyor'' açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 19:25
YORUM EKLE