Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın Açıklaması

Teknik direktör Abdullah Avcı'yla yollarını ayıran siyah beyazlı ekip yeni hocasını arıyor. Ahmet Nur Çebi takımın başına geçmesi beklenen Sergen Yalçın hakkında açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın Açıklaması

Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi gündem hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Çebi, Beşiktaş'ın teknik direktör gündeminde ilk sırada yer alan Sergen Yalçın hakkında açıklamarda bulunurken, Fikret Orman ve Rebocho hakkında da konuştu.

SERGEN YALÇIN CEVABI

Çebi: ''Avcı ile toplantıya girdik sorunlar sıkıntılar nedir diye lakin sonuçları farklı oldu. Pazartesi günü yönetim kurulu ile toplantı gerçekleştirerek karar vereceğiz. Olay şuanlık bu. Siz merak ediyorsunuz yeni hocaın kim olacağını, bende merak ediyorum. Yöneticilerimizin fikirlerini de alacağız. Pazartesi ortaya kesin olarak bir şey çıkacağını söyleyebilirim. Sonra görüşmeler gerçekleştirilecek, zamanı gelince gerekli olan cevabı alırsınız.

FİKRET ORMAN CEVABI

İbra konusu daha öncede söyledim ve kişileştirilmemesi gereken bir konu. Konu çok kişileştirildi. Fikret Orman'ın televizyon programında yaptığı açıklamalar oldukça irite edici ve yalan. Orada tek doğru söylediği bir şey vardı o da benim ismimdi. Diğer bahsettiği konular tamamen yalandı. 15 Şubat'ta gerçekleştirilecek olan Divan Kurulun'da ona gereken yanıtı vereceğim. Onu da orada görürsem mutlu olurum. Gözünün içine bakarak gerekli cevabı vereceğim. Fikret Orman benim hakkımda açıklamalarda bulunurken hep babası babası diyor. Babam onun yakın veya askerlik arkadaşı mı? 

"REBOCHO'NUN MAÇ SAYISINA BAĞLI ZORUNLU OPSİYONUNU KALDIRMAK İSTİYORUZ''

Rebocho'nun kulübü ile temas halindeyiz. Rebocho'nun bonservis bedelini yüksek bulduk ve 20 maç oynatacağımız takdirde almak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Buna şuan hazır değiliz ve Rebocho'nun bu performansı ile katkı veremediğini görüyoruz. Tabi bu hep performansının böyle olacağı anlamına gelmez. Biz beklediğimiz performansı alamadık kendisinden. Futbolcunun maç sayısına bağlı zorunlu opsiyonunun kaldırılmasını istiyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 18:37
YORUM EKLE