Abdullah Avcı Beşiktaş'tan Ayrılabilir!

Rıza Çalımbay’a karşı olası bir yenilgi Beşiktaş’ı hedeflerinden uzaklaştıracağı için Abdullah Avcı'nın ayrılığı söz konusu olabilir. Detaylar haberimizde...

Abdullah Avcı Beşiktaş'tan Ayrılabilir!

Limit tartışmaları, limit yüzünden transfer yapılmaması, yaşanan sıkıntılar ve birikmiş borçların da yaratmış olduğu negatif hava, Erzurumspor yenilgisi sonrasında iyice arttı.  Beşiktaş yönetimi, Erzurumspor karşısında alınan yenilgi nedeniyle oldukça mutsuz. Yenilginin yanı sıra takımın oynamış olduğu oyun ve şampiyonluk mücadelesinden uzak bir mücadele sergilemesi sinirleri germiş durumda.  

Siyah-Beyazlılar Pazar günü şampiyonluk yarışında oldukça büyük bir öneme sahip olan Sivasspor karşılaşmasına yönelmiş durumda. Bu maçta alınacak pozitif bir sonuç camiayı tekrardan havaya sokacak lakin tersi bir durumda Abdullah Avcı'nın ayrılığı söz konusu olabilir. 

OLUMSUZ SONUÇ, BEŞİKTAŞ'TA KAOSA NEDEN OLABİLİR

Kulüp içinde hava, Sivasspor maçının kazanılacağı ve şampiyonluk yarışının devam edeceği yönünde. Ters bir sonuçta ise kaosa yol açabileceği düşünülüyor. Olumsuz bir sonuç olduğu takdirde bu zamana kadar Abdullah Avcı'nın arkasında duran yönetimin alternatiflere yönelmesine neden olabilir.

Herhangi bir yenilgi durumu Avcı'nın gönderilmesini gündeme getirecek. Malatyaspor'un eski teknik direktörü Sergen Yalçın da camianın alternatifleri arasında yer almakta. 

ABDULLAH AVCI'DAN KÖTÜ BEŞİKTAŞ PERFORMANSI 

Avcı'nın teknik direktörlüğünde bu sezon 26. resmi  karşılaşma oynayan siyah beyazlı ekip, bu maçların 12'sinden üzgün ayrılırken, 11'inden 3 puan alan siyah beyazlı ekip 3 maçtan ise beraberlikle ayrıldı.

Ayrıca Beşiktaş Avcı yönetiminde attığı  golden fazlasını yedi. Ligde fileleri 27 kez havalandıran siyah-beyazlılar, 22 gol yedi.  Avrupa Ligin'de oldukça kötü performans gösteren Beşiktaş kalesinde 15 gol görürken sadece 6 gol atabildi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 18:37
YORUM EKLE