Cumhurbaşkanı Erdoğan Siyasilere Çağrıda Bulundu

Ülkemizde yaşanan corona virüs salgınına rağmen son dönemde siyasiler arasında tekrar artan sataşma ve tartışmalara bu zorlu süreçte Cumhurbaşkanı Erdoğan ara verilmesi çağrısı yapılıyor...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siyasilere Çağrıda Bulundu

Corona virüs dünya genelinde hızla can almaya ve yayılmaya devam ediyor. Ülkemiz bu anlamda gösterdiği yoğun çaba ile virüs ile en iyi mücadele eden Cumhurbaşkanı Erdağın ve şimdilik en iyi sonuç alan ülkeler arasında yer alıyor. Fakat vatandaşlar olmak üzere toplumun her kesiminden bir şikâyet yükseliyor. Bu şikâyetin nedeni olarak ise siyasilerin bu zorlu süreçte birlik ve beraberlik içinde olmaları terine sürekli olarak tartışma içine girmeleri gösteriliyor. Sosyal medyada yapılan yorumlarda ülkenin tüm dikkati ve enerjisinin virüs ile mücadelede olması gerektiği ifade ediliyor.

Yorumlarda parti ya da görüş ayırt edilmeksizin şimdi değil de ne zaman milli birlik ve beraberlik gösterilecek ifadeleri kullanılıyor.

Dünyada Eşi Benzeri Yok

Dünyada virüs ile mücadele eden ülkelerde siyasi çatışma ve fikir ayrılıkların bir kenara konularak yoğun ve ulusal bir mücadele yaşandığı görülüyor. Bu anlamda ülkemiz siyasetçilerinin tek amaçlarının bu sürece katkı vermek olması gerektiği ifade ediliyor. Bu doğrultuda iktidar ve muhalefet partilerinin bir araya gelerek sürecin çok daha iyi yönetilmesi ve iş birliğine gidilmesi ifade ediliyor. Ayrıca sürece belediyelerin daha aktif bir şekilde dahil edilmesi ile yaşanılan aksaklıkların ortadan kalkabileceği yorumları da sıklıkla yapılıyor.

Sağlık News

YORUM EKLE