Yüksek Enerji Kaynağı Atıştırmalık Barlar

Protein bar çikolatalı yer fıstıklı enfes lezzeti ve yüksek protein ile egzersiz öncesi ve sonra tüketilen bir atıştırmalık olarak ön plana çıkıyor.

Yüksek Enerji Kaynağı Atıştırmalık Barlar

Protein bar çikolatalı yer fıstıklı içeriğinde bulunan çikolata ve yer fıstıklıkları ile birçok kişinin ihtiyaç duyduğu tatlı hazzını en iyi seviyede yaşanmasını sağlarken içerdiği protein ile birlikte hem egzersiz öncesi hem de sonrasında tüketilen enerji deposu bir atıştırmalık bar olarak büyük ilgi görüyor. İçerdiği yüksek protein miktarı ile birlikte bu bar spor ve egzersiz yapan kişiler için kasların sağlıklı büyümesi ve gelişimi içinde büyük bir katkı sağlıyor. Özellikle diyet yapan kişilerin en önemli sorunu olan küçük tatlı kaçamakları bu çikolatalı ve yer fıstıklı bar ile tamamen tarihe karışıyor.

Protein Bar Çikolatalı Yer Fıstıklı Faydaları

Protein Bar çikolatalı yer fıstıklı faydaları arasında sağladığı yüksek protein ve enerjiyi sadece her bir bar başına 140 kalori ile sağlaması oluyor. Bu atıştırmalık barda kasa gelişimi için son derece önemli olan yüksek proteinden her birinde 10 gr gibi oldukça yeterli seviyede bulunuyor. Bu atıştırmalık bar ürününü her birinde bulunan 15 gram kaliteli karbonhidrat enerji anlamında vücudun ihtiyacına en iyi karşılığı sunuyor.

Protein Bar Çikolatalı Yer Fıstıklı Kullanımı
Protein Bar çikolatalı yer fıstıklı tüketimi gün içerisinde spor yapanlar için egzersiz öncesinde ve sonrasında diyet yapanlar için ise saat 11 ve öğleden sonra 3 civarında tüketilmesi öneriliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE