Yüksek Efor Kaynağı H24 Rebuild Endurance

H24 Rebuild Endurance dayanıklılık ve yüksek efor gerektiren spor ve egzersiz yapanlar için son derece ideal ve sağlıklı bir sporcu toz içeceğidir.

Yüksek Efor Kaynağı H24 Rebuild Endurance

H24 Rebuild Endurance gün içerisinde yer alan karbonhidrat ve proteinler ile dayanıklık seviyesini artıran bir özellik ortaya koyuyor. İçerdiği glikojen seviyesi ile vücudun ihtiyacı olan glikojen seviyesini karşılayarak sorunlu kasların yerine daha sağlıklı ve güçlü bir kas yapısının olmasına yardımcı oluyor. Kas kütlesini arttırmaya veya protein desteği alımına ihtiyaç duyan tüm sporcular için son derece ideal ve tamamen sağlıklı bir sporcu toz içeceği olarak büyük bir ilgi görüyor.

H24 Rebuild Endurance Faydaları

H24 Rebuild Endurance tabletlerin faydaları arasında her bir tüketim için sadece 188 kalori veriyor olması bulunuyor. Bu kalori miktarı içeriğinde bulunan protein gibi maddeler göz önüne alındığında son derece ideal seviyelerde bulunuyor. Bu ürün kaliteli sütten 36g karbonhidrat, karbon ve proteinleri bulunduruyor. Bu sayede her kullanımda Protein miktarını artmasına yardımcı oluyor. Kas kütle oluşumunda ve büyümesinde son derece etkili bir fayda sağlıyor. Sağladığı yüksek dayanıklılık ile en zorlu spor aktivitelerinde bile başarı sağlamanıza yardımcı oluyor.

H24 Rebuild Endurance Hazırlanışı

H24 Rebuild Endurance hazırlanışı oldukça kısa sürede ve kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor Bu toz içecek 4 yemek kaşığı 50 gr toza 250 ml su eklenerek iyice karıştırılması gerekiyor. Bu karışımın en geç 30 dakika içerisinde tüketilmesi öneriliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE