Yüksek Antioksidan Etkili Bitkisel Çay

Bitkisel konsantre çay klasik düşük kaloriye sahip, ferahlatıcı ve yüksek antioksidan etkisi ile yoğun bir ilgi görüyor.

Yüksek Antioksidan Etkili Bitkisel Çay

Bitkisel konsantre çay klasik gün içerisinde düzenli bir şekilde tüketildiğinde rahatlıkla uyanık kalmaya ve kişinin gün içerisinde ki odaklanmasını üst seviyeye taşımasına yardımcı oluyor. Özellikle günlük sıvı alımını arttırıcı etkisi sayesinde kişinin metabolizmasının daha hızlı ve düzenli çalışmasına yardımcı oluyor. İçimi son derece hafif ve lezzetli bir çay olması sayesinde insanlar bu çayı son drece keyifli bir şekilde tüketiyor.

Bitkisel Konsantre Çay Klasik Faydaları

Bitkisel konsantre çay klasik faydaları son derece geniş ve etki düzeyi yüksek bir şekilde gerçekleşiyor. Bunun için en önemli husus bu çayın düzenli bir şekilde tüketilmesi oluyor. 1 porsiyon tüketimde sadece 6 kalori vererek aynı zamanda beslenme ve kilo yönetimi dostu bir çay olarak ön plana çıkıyor. Gün boyunca uyanık kalınmasını sağlarken bunu son derece sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyor. 4 faklı aroma lezzeti ile herkesin damak tadına hitap ediyor. Yağ yakımına yardımcı yüksek oranda antioksidan etki gösteriyor.

Bitkisel Konsantre Çay Klasik Hazırlanışı

Bitkisel konsantre çay klasik hazırlanışı 250 ml sıcak suya yarım kaşık çayın harmanlanması ile sağlanıyor. Bu esnada çayın tam tadını almak için 10 dakika beklendikten sonra tüketilmesi öneriliyor. Günü her saati bu çayı içebilirsiniz. Uyanık tutmak etkisi nedeniyle yatmaya yakın içilmesi önerilmiyor.

Sağlık News

YORUM EKLE