Vücut Yenilenmesi Sağlayan H24 Rebulid Strength

H24 rebuild Strength sahip olduğu kaliteli protein içeriği ile kişinin gün boyunca kaybettiği enerji ve canlılığı geri kazanmasına yardımcı olan bir toz içecektir...

Vücut Yenilenmesi Sağlayan H24 Rebulid Strength

H24 rebuild Strength özellikle yüksek enerji gerektiren kuvvet idmanları sonrasında kaybolan enerji kazanımını sağlamasıyla ön plana çıkıyor. Formülünde bulunan ilave içerikler sayesinde vücutta bulunan kas kütlelerinin gelişimi için gerekli proteinini alınmasını sağlıyor. Çikolatalı içeriği ile için son derece kolay ve keyifli bir şekilde gerçekleşiyor.

H24 Rebuild Strength Faydaları

H24 Rebuild Strength yoğun bir şekilde spor yapanların yaptıkları diyetin en iyi şekilde gerçekleşmesine yardımcı oluyor. H24 rebuild Strength tek bir tüketimlik porsiyon başına sadece 190 kalori sağlayarak sağladığı bu üst düzey kaliteli proteine kişinin en az kalori miktarını alarak sahip olmasını sağlıyor. Bu ürünün düzenli olarak kullanan kişilerin kondisyon oranının önemli derecede artış gösterdiği ve hücresel yenilemenin sağlıklı bir şekilde yaşandığı görülüyor. İçeriğinde bulunan 24 gr kazein ile birlikte kas kütlesi için son derece faydalı olan kaliteli süt proteini bulunuyor.

H24 Rebuild Strength Hazırlanışı

H24 Strength rebuild hazırlanışı oldukça kolay olup yapılan spor faaliyeti sonrasında ilk ayrım saatte tüketilmesi öneriliyor. Çünkü spor sonrasında vücudun protein ihtiyacı hızlı bir şekilde karşılanmazsa kas kaybı yaşanabiliyor. Bu ürün 4 yemek kaşığı toza 250 ml su eklenmesi ve iyice çalkalanması sonucunda tüketiliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE