Tazelenme Etkili Vücut Sabunu

Herbal Aloe Banyo ve Vücut Sabunu içerdiği Aloe Vera yaprağı özü ile banyo esnasında vücudun tam anlamıyla tazelenmesine yardımcı oluyor.

Tazelenme Etkili Vücut Sabunu

Herbal Aloe Banyo ve Vücut Sabunu kişinin banyo esnasında tam olarak yenilenmesini sağlarken en hassas ciltler için bile büyük bir etki gösteriyor. Bu sabun kişinin cildini hafif ve hassas bir şekilde temizlemek için formüle ediliyor. İçeriğinde insan sağlığı ve cildi ile uyumsuz en küçük katkı maddesi bile bulunmuyor.

Herbal Aloe Banyo ve Vücut Sabunu İçeriği

Herbal Aloe Banyo ve Vücut Sabunu içeriğinde kesinlikle insan vücudu için zararlı olan sülfat ya da paraben içermiyor. İçeriğinde Aloe Vera bitkisi yaprağı özü, zeytinyağı, A, C ve E vitaminleri üst seviyede bulunuyor. Aloe Vera bitkisinin ferahlatıcı etkisi, doğadan gelen 3 öğünlü banyo ve vücut barı ile gün boyu vücudun ferah ve zinde olmasına yardımcı oluyor.

Herbal Aloe Banyo ve Vücut Sabunu Faydaları

Herbal Aloe Banyo ve Vücut Sabunu faydaları arasında banyo esnasında vücudun arınması ve ferahlamasına yardımcı oluyor. İçeriği ve özle formülü sayesinde tüm ailenin kullanımı için uygundur. Tüm vücut tiplerine uygun kullanım imkanı sunuyor. Hoş kokusunun 24 saat boyunca koruyabiliyor. Cilt gözeneklerini temizlerken aynı zamanda yüksek köpük oranı ile banyo ke temizlik keyfinin en iyi seviyede yaşanmasına yardımcı oluyor. Aloe Vera bitkisine karşı alerjisi olan kişilerin kullanmaması öneriliyor.

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 00:03
YORUM EKLE