Tam Etkili Kişisel Bakım Seti

Skin mini 7 günde sonuç seti ile cilt bakımı ve gençleştirme anlamında 7 günde gözle görülebilir ve etkisi uzun vadeli sonuçlar alınabiliyor...

Tam Etkili Kişisel Bakım Seti

Skin mini 7 günde sonuç seti ürünleri arasında; Mini Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli  - 50 ml, Mini Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici - 15 ml, Mini Besleyici Gece Kremi - 15 ml, Sıkılaştırıcı Göz Jeli 2’li Mini Paket - 2 x 2 ml, Nemlendirici Göz Kremi 2’li Mini Paket - 2 x 2 ml yer alıyor.

3 Skin Mini 7 Günde Sonuç Seti Faydaları

3 skin mini 7 günde sonuç seti faydaları arasında yüzde bulunan kapalı gözeneklerin açılması, cildin ihtiyacı olan nem dengesinin sağlanması, göz çevresinde ki halka ve morlukların giderilmesi ve kırışıklıkların önlenmesi yer alıyor. Sıkılaştırıcı etkisi ile esnekliğini kaybeden bölgelerin toparlanmasını ve yaşlanmanın gösterdiği etkinin en aza indirilmesi sağlanıyor. Besleyici formül sayesinde cildin ihtiyacı olan tüm vitamin ve minareller en iyi seviyede ve en dengeli şekilde sağlanmış oluyor.

Bu 5 ürünün 7 günde düzenli kullanılması halinde tam anlamıyla cilt için en mükemmel sonuca ulaşılabiliyor.

3 Skin Mini 7 Günde Sonuç Seti Kullanımı

3 skin mini 7 günde sonuç seti kullanımı noktasında yüz çevresinin iyice temizlenip kurulanması ve uygulanacak bölgeye masaj yaparak dairesel hareketlerle uygulanması öneriliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE