Spor Yapanların Gerçek Dostu Formül 1

Formül 1 vanilya aromalı spor gıdası spor yapan bireyler için ek destek sağlayan ve doğal içeriğe sahip spor gıdası olarak büyük ilgi görüyor...

Spor Yapanların Gerçek Dostu Formül 1

Günümüzde formda kalmak, sağlık ve uzun yaşamın en büyük sırrı düzenli ve bilinçli bir şekilde spor yapmaktan geçiyor. Yapılan spor boyunca vücudun kaybettiği ya da ihtiyacı olan bazı besin ve minerallerin takviyesi hem sağlık hem de yapılan sporun etkisi anlamında oldukça önemlidir. Formül 1 vanilya aromalı spor gıdası aminoasit içeren içeriği ile en doğal ve en etkili ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünün içeriğinde yer alan süt proteinleri yapılan yoğun spor aktivitesi dönemlerinde vücudun protein dengesini korumak amacıyla üretiliyor.

Formül 1 Vanilya Aromalı Spor Gıdası İçeriği

Formül 1 vanilya aromalı spor gıdası içeriğinde C,E ve B vitaminleri, demir ve kalsiyum bulunuyor. İçeriğinde bulunan B vitaminleri, riboflavin, B6 ve B12 vitaminleri vücuttaki normal enerji metabolizmasının çalışmasına katkı sağlıyor. İçeriğinde sporcu sağlığına zarar veren ve kullanılması yasak olan hiçbir madde içermeyen bu sporcu gıdasında domuz yağı ya da domuz yağından elde edilmiş hiçbir içeriği bünyesinde barındırmıyor. Yapay renklendirici ve tatlandırıcı bu ürün içeriğinde kesinlikle yer almıyor.

Formül 1 Vanilya Aromalı Spor Gıdası Kullanımı

Formül 1 vanilya aromalı spor gıdası kullanımı son derece basit ve kolay oluyor. İçeriğine bulunan vanilya aroması ile içimi son derece lezzetli olan bu ürün 2 çorba kaşığı yaklaşık 26 gram toza 250 ml yarım yağlı süt karıştırılıp iyice çalkalanması sonrasında içilerek tüketiliyor.

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 00:14
YORUM EKLE