Skin Besleyici Gece Kremi

Skin besleyici gece kremi sahip olduğu zengin içeriklerle kullanımdan itibaren gece boyunca derinlemesine bir nemlendirici etki yaratıyor...

Skin Besleyici Gece Kremi

Skin besleyici gece kremi sağladığı uzun süreli etkili ile cildin daha sağlık, yumuş ve pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan bitkisel özler ile nemlendirme etkisin Tamamen doğal ve tüm cilt tipleri için sağlıyor. Bu özelliği ile aile bireylerinin hepsi bu kredi sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor.

Skin Besleyici Gece Kremi Faydaları

Skin besleyici gece kremi tabletlerin faydaları arasında kullanımından itibaren 8 saat boyunca cildin nem oranını 2 kat seviyeye çıkarıyor. 1 haftalık kullanımdan çizgi ve kırışıklıkların oranında ciddi bir azalma gözle görülür seviyeye geliyor. Cilt için sağladığı pürüzsüz ve yumuşak görünüm düzenli kullanımda uzun süre etkisini sürdürüyor. Cilt için sağladığı parlaklık etkisini doğal olarak sağlamasının yanında yaşlanma ile birlikte oluşan etkileri en aza indiriyor. Özel olarak formüle edilmiş doğal içeriğinde B3, C, E vitaminleri, Aloe Vera, ayçiçek çekirdeği yağı, Avusturalya fındığı yağı, susam yağı, zeytinyağı ve Spilanthes Acmella çiçeği yağı  bulunuyor.

Skin Besleyici Gece Kremi Kullanımı

Skin besleyici gece kremi kullanımı için en önemli nokta düzenli bir şekilde kullanımı oluyor. İlk kullanımdan itibaren vücutta ki nem etkisini 2 katına kadar çıkartıyor. Gece yatmadan önce uygulanacak bölgelerin iyice temizlenip kurulanması işleminden sonra masaj yaparak uygulanıyor.

Sağlık News

YORUM EKLE