Sağlıklı Kemiklerin Adresi Xrta-Cal Kalsiyum Takviyesi

Xtra-Cal kalsiyum takviyesi ile sağlıklı ve güçlü kemik ve dişlerin oluşması için gerekli olan günlük kalsiyum ihtiyacının yüzde yüzü sağlanıyor.

Sağlıklı Kemiklerin Adresi Xrta-Cal Kalsiyum Takviyesi

İnsanların kemik, diş ve cilt sağlığı için kalsiyum ihtiyacı bulunuyor. Xtra-Cal kalsiyum takviyesi ürünü kemik ve dişlerin sağlamlığını ve sağlığını koruma ve arttırma anlamında dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Vücudun genel gelişimi ve korumasına büyük katkı sağlayan bu ürün kalsiyum ihtiyacının insan vücuduna daha dengeli bir şekilde alınmasını sağlıyor. Xtra-Cal güçlü kemiklerin ve dişlerin korunmasına ve daha da güçlenmesine yardımcı olurken aynı zamanda daha iyi kalsiyum emilimi ve kullanımı için yüksek kalitede D vitamini ve Magnezyum içerir

Xtra-Cal Gıda Takviyesi İçeriği

Xtra-Cal kalsiyum takviyesi içeriğinde yüksek oranda D vitamini ve kemiklerin gelişimi için son derece önemli olan mineraller bulunuyor. İçerdiği yüksek oranda ve kaliteli kalsiyum ile birlikte kemik ve dişlerin kuvvetini önemli oranda arttırıyor. Ayrıca bu üründe yeterli oranda magnezyum, bakır, manganez ve çinko da bulunuyor. Ürünün günde 3 defa kullanımı ile birlikte sağlıklı bir insan vücudunun ihtiyacı olan 850 mg kalsiyum sağlanıyor.

Xtra-Cal Gıda Takviyesi Kullanımı

Xtra-Cal kalsiyum takviyesi kullanımında dikkat edilecek husus bu ürünün günde 3 defa temeklerle birlikte tüketilmesi oluyor. Düzenli kullanımı ile birlikte kemik ve dişlerde görülen güçlülük durumu oldukça belirgin hale geliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE