Sağlık Kilo Kontrolü Formül Vanilya Aromalı Spor Gıdası

Formül 1 paket vanilya aromalı sporcu içeceği bu ürünün sağladığı etkiyi denemek isteyenler içim 26 gramlık deneme paketi halinde sunuluyor...

Sağlık Kilo Kontrolü Formül Vanilya Aromalı Spor Gıdası

Formül 1 paket vanilya aromalı sporcu içeceği protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan formülü ve vanilya aroması ile son derece lezzetli bir sporcu içeceğidir. Deneme amaçlı hazırlanmış 1 paket ile günlük yeme içme alışkanlığında ki değişikliğin farkına varabiliyorsunuz.

Formül 1 Paket Vanilya Aromalı Spor Gıdası İçeriği

Formül 1 paket vanilya aromalı spor gıdası içeriğinde C, ve B vitaminleri, demir ve kalsiyum başta olmak üzere 22 vitamin ve mineral bulunuyor. Bu son derece sağlıklı ve özle olarak formül edilmiş ürünün içeriğinde vücudun günlük gereksinimini en üst düzeyde karşılayacak seviyede bulunan B vitaminleri, riboflavin, B6 ve B12 vitaminleri vücuttaki metabolizmanın daha sağlıklı ve hızlı çalışmasına yardımcı oluyor. Buda kilo kontrolü ve diyet konusunda kullananlara çok büyük bir fayda sağlıyor. İçeriğinde Yapay renklendirici ve tatlandırıcı kesinlikle bulunmuyor.

Formül 1 Paket Vanilya Aromalı Spor Gıdası Kullanımı

Formül 1 paket vanilya aromalı spor gıdası kullanımı herkesin rahatlıkla yapacağı şekilde oluyor. İçerdiği vanilya aroması ile son derece lezzetli bir içecek olan bu ürünü 1 paket yani 26 gram toza 250 ml yarım yağlı süt karıştırılıp tamamen homojen hale getirildikten sonra tüketilmesi öneriliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE