Saçların Güç Kaynağı Saç Kremi

Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi 250ml renk koruyucu formülü ile hem saçlarının daha güçlü olmasını hem de kendi rengini korumasını sağlıyor.

Saçların Güç Kaynağı Saç Kremi

Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi 250ml sülfat ve paraben içermeyen içeriği ile tüm aile bireylerinin kullanımı için uygun bir üründür. Doğal içeriği ile hasarlı ve yıpranmış görünen saç tellerini tamir ederken doğal bir hacim ve ışıltı kazandırıyor. İlk kullanımı ile birlikte saçlarınızda ki güç ve ışıltıyı hissetmeye başlarken saçlarınızın çok daha kolay bir şekilde tarandığını ve şekil aldığını hissedeceksiniz. Boyalı saçlarda da gösterdiği üst düzey etki yapılan klinik araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır. Bu ürünün tamamen doğal mikroproteinle güçlendirilmiş formülü sayesinde saç telleri kökten başlayarak büyük bir kuvvete sahip oluyor.

Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi 250ml Kullanımı

Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi 250ml kullanımı noktasında ilk kullanımında itibaren etkisi göstermekle birlikte en iyi etki bu ürünün şampuanı ile birlikte kullanıldığında ortaya çıkıyor. İlk kullanım ile birlikte 10 kata kadar daha güçlü ve ışıltılı saçlara sahip oluyorsunuz. Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi kullanırken saçlara ve saç diplerine masaj yaparak uygulanmalı ve ardından 3 ile 4 dakika arasında beklendikten sonra iyice durulanmalıdır. Saç kredi me şampuan ürünün birlikte kullanımından boyalı saçlarda bile ışıltılı ve kuvvetli etkiyi ilk kullanımdan itibaren görebilirsiniz.

Sağlık News

YORUM EKLE