Pürüzsüz Cilt Kaynağı Nemlendirici SPF

Skin koruyucu etkili nemlendirici SPF cildin yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanması için nemlendirici etkisi olan bir üründür...

Pürüzsüz Cilt Kaynağı Nemlendirici SPF

Skin koruyucu etkili nemlendirici SPF doğal son derece özel formülü ile birlikte başta cilt kırışıklıkları olmak üzere cildin tüm nem ihtiyacını en üst düzeyde karşılarken aynı zamanda cildi önemli oranda besliyor. Mevsim şartlarının yoğun olduğu dönemde mükemmel bir koruyucu etki gösteriyor. Bütün cilt tipleri için uygun formülü ile komple bir bakım sağlıyor.

Skin Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF Faydaları

Skin koruyucu etkili nemlendirici SPF faydaları arasında daha ilk kullanımdan itibaren ilk 7 gün içerisinde ciltte görülen kırışıklıkların ve çizgilerin gözle görülür şekilde azalmasına yardımcı oluyor. Nemlendiricinin ilk kullanımından itibaren 8 saat boyunca parlaklık ve nem etkisini 2 katına çıkarıyor. Geniş spektrumlu üst düzey UVA koruması sağlıyor. Dermatolojik tüm testlerin yapıldığı bu ürün tüm aile bireyleri tarafından kullanılabiliyor. Özel olarak formüle edilmiş doğal içeriğinde B3 vitamini, C ve E vitaminleri, Aloe Vera, yalancı safran çiçeği özü ve physalis angulata bulunuyor.

Skin Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF Kullanımı

Skin koruyucu etkili nemlendirici SPF kullanımı için ilk kullanım ile etkisini göstermeye başlarken 7 gün sonunda etkisin ideal seviyeye çıkarıyor. Tam etki için 3 haftalık düzenli kullanım öneriliyor. SPF nemlendirici tüm yüz hattı tam olarak temizlendikten dairesel hareketlerle birlikte sorunlu bölgeye uygulanıyor.

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2020, 00:33
YORUM EKLE