Pürüzsüz Bir Cilt İçin Kil Maskesi

Skin Nane özlü arındırıcı kil maskesi sahip olduğu zengin ve kremsi kil özü ile birlikte ciltte oluşan kir ve yağlı tabakanın ortadan kaldırılarak rahat nefes almasına yardımcı oluyor.

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Kil Maskesi

Skin Nane özlü arındırıcı kil maskesi ciltte bulunan fazla miktarda ki yağı emici ve tonikleme etkisi gösteren son derece doğal bir formüle sahip kil maskesi olarak ön plana çıkıyor. Özel olarak formile edilmiş ve tamamen yapısı ile içeriğinde B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve Aloe Vera, bentonit kili, biberiye yaprağı yağı ve nane yağı bulunuyor.

Skin Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi Faydaları

Skin Nane özlü arındırıcı kil maskesi tabletlerin faydaları arasında ilk kullanımdan itibaren gözeneklerin açılmasında büyük bir yardımcı etki gösterdiği görülüyor. İçeriğinde bulunan nane ve biberiye özü sayesinde ciltte tazelik ve ferahlık hissi uyandırırken aynı zamanda cildin son derece yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmasına yardımcı oluyor. Bu kil maskesi cilt için daha sonra kullanılacak krem ve serum ürünlerin çok daha büyük bir etki göstermesi amacıyla cildi hazırlama görevi üstleniyor. İlave Paraben içermeyen yapısı ile tüm cilt tipleri için uygun olup aile bireyleri tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor.

Skin Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi Kullanımı

Skin Nane özlü arındırıcı kil maskesi kullanımı için en önemli nokta haftada 1 ya da iki kez özellikle serum uygulamalarından önce uygulanması gerekiyor. Kil maskesi uygulanmadan önce yüzün iyice temizlenip kurulanması gerekiyor. Kullanımdan yaklaşık 1 saatlik bekleme sonrasında yüz iyice temizleniyor.

YORUM EKLE