Protein Deposu Diyet Deposu Çikolatalı Bar

Protein bar vanilya aromalı bademli tatlıya hayır diyemeyen fakat diyetine önem verenler için son derece lezzetli bir protein yüklü bar lezzeti sunuyor.

Protein Deposu Diyet Deposu Çikolatalı Bar

Protein bar vanilya aromalı bademli yüksek zenginlikte protein yapısı ile hem egzersiz öncesi hem de sonrasında sağlıklı ve lezzetli bir atıştırmalık tüketmenizi sağlıyor. Vanilya aroması ve badem lezzeti ile hem ihtiyaç duyduğunuz tatlı hazzını en lezzetli bir şekilde yaşarken hem de kilo kontrolünü ve enerji ihtiyacınıza karşılamış oluyorsunuz. Doğal gıdalardan elde edilen bu ürün içerdiği yüksek protein ile birlikte kas büyümesi ve gelişimi içinde son derece faydalı bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Protein Bar Vanilya Aromalı Bademli Faydaları

Protein Bar vanilya aromalı bademli faydaları arasında her bir bar için içerdiği 140 kalori verdiği enerji ve protein göz önüne alındığında son derece ideal seviyelerde oluyor. Her bir bar üründe tam 10 gr yüksek kalitede protein bulunuyor. Her bir barda bulunan 15 gram kaliteli karbonhidrat ile enerjinizin en iyi seviyeye gelmesine yardımcı oluyor. Günlük normal atıştırmalıklara göre zengin oranda pantotenik asit, B1,B2,B6 ve E vitamini ihtiva ediyor.

Protein Bar Vanilya Aromalı Bademli Kullanımı

Protein Bar vanilya aromalı bademli en ideal kullanımı gün içerisinde 2 adet bar tüketimi şeklinde oluyor. Daha fazla kullanımı gereğinden fazla enerji yüklemesi yapabileceğinden dolayı önerilmiyor.

Sağlık News

YORUM EKLE