Ölü Hücre Arındırıcı Etkili Peeling

Skin kırmızı meyve özlü peeling sahip olduğu kırmızı meyve çekirdekleri ile cildin ölü hücrelerden arındırılarak daha pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı oluyor.

Ölü Hücre Arındırıcı Etkili Peeling

Skin kırmızı meyve özlü peeling içeriğinde bulunan ve ölü hücrelerin arındırılmasında en etkili ürünlerden olan kırmızı meyve çekirdekleri içerikli formülü ile cildin zamanın yaptığı tahribatı engelleyerek son derece doğal, genç ve yumuşak bir cilde sahip olunmasına yardımcı oluyor. İlave paraben içermeyen formülü ile her cilt tipi için son derece ideal bir kullanım imkânı sunuyor.

Skin Kırmızı Meyve Özlü Peeling Faydaları

Skin kırmızı meyve özlü peeling faydaları ciltte gün boyunca oluşan ölü derileri derinlemesine nüfus ederek ortadan kaldırıyor. Bu sayede alt taraftaki taze cilt gün yüzüne çıkarak rahat bir şekilde gözeneklerin nefes alması Ferahlatıcı özelliği ile cildin ihtiyacı olan nem ve ferahlama hissinin de kullanımda sonra uzun süre yaşanmasını sağlıyor. Formülünde B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve Aloe Vera, hindistan cevizinden elde edilmiş temizleyici içerikler, arındırıcı tanecikler ve yüksek arındırıcı etkiye sahip yaban mersini çekirdeği bulunuyor.

Skin Kırmızı Meyve Özlü Peeling Kullanımı

Skin kırmızı meyve özlü peeling kullanımı gün sonunda yatmadan önce en ideal ve verimli kullanım zamanı oluyor. Yapılan bu peeling işlemi için en ideal bekleme süresi yarım saat olsa da cilt tipine ve oluşan ölü deri yoğunluğuna göre bu süre değişebiliyor. Daha sonra bol su ile yıkanarak durulanması gerekiyor.

Sağlık News

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 00:14
YORUM EKLE