Nem Kaynağı El ve Vücut Losyonu

Herbal Aloe el ve vücut losyonu doğal ve nemli formülü ile vücudun ihtiyacı olan tüm nem ihtiyacını en iyi seviyede karşılamaya yardımcı oluyor.

Nem Kaynağı El ve Vücut Losyonu

Herbal Aloe el ve vücut losyonu ferahlatıcı kokusu ile kullanımından başlayarak uzun süre el ve vücutta ferahlık ve yüksek nem hissini yaşamanıza yardımcı oluyor. Bu losyonda kesinlikle paraben ya da sülfat içermiyor. Bu sayede tüm aile bireyleri bu losyonu gönül rahatlığı ile kullanabiliyor. İçeriğinde bulunan son derece az yağ oranı ile ciltte üst düzey bir nemlendirici etki sağlıyor. İçeriğinde bulunan Aloe vera ve Afrika shea yağı ile birlikte, cildi pürüzsüz ve yumuşak bir şekle sokmak için kullanımı ile birlikte hızlı bir emilim sağlıyor. Aloe vera ve Afrika shea yağı içeriği ne sahip nemlendirici losyon cildin hem pürüzsüz hem de son derece yumuşak bir görünüme sahip olmasına yardımcı oluyor. Bu nemlendirici losyon dirsek, diz ve topuk gibi nem bakamından çok daha kuru olan bölgeler içinde yüksek oranda nemlendirici etki sağlıyor.

Herbal Aloe El Ve Vücut Losyonu 250ml Kullanımı

Herbal Aloe el ve vücut losyonu kullanımı son derece basit ve hızlı bir şekilde yapılıyor. Ele sürülen losyon ürün sürülen noktalara masaj yapılarak uygulanıyor. Sürülen bölge kısa sürede emli m göstermesi sayesinde daha sonra herhangi bir silme işlemi gerekmiyor. Bu losyonu banyoda sonra uygularsanız çok daha etkili oluyor. Düzenli kullanımda yüzde yüz nemlendirme sağlıyor.

Sağlık News

YORUM EKLE