Metabolizma Dostu H24 Formül 1 Sport

H24 Formül 1 Sport spor gıdası içeriğinde bulunan süt proteinleri ile birlikte yoğun spor ve fiziksel aktivite durumlarında protein dengesini sağlıyor.

Metabolizma Dostu H24 Formül 1 Sport

H24 Formül 1 Sport profesyonel beslenme ile yapılan sportif faaliyetin performansını en üst düzeye çıkarmak isteyen herkese uygun bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Bu ürünün diğer bir ön plana çıkan özelliği ise kilo kontrolüne destek veren bir yapısı olması oluyor. Protein kas kütlesinin korunmasına yardımcı oluyor. Ürünün içeriğinde bulunan yüksek oranda protein şile kas kütlesinin korunmasına fayda sağlıyor. Metabolizma faaliyetlerine hız veren yapısı sayesinde kişilerin daha dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenme alışkanlığı edinmesine yardımcı oluyor.

H24 Formül 1 Sport Spor Gıdası İçeriği

H24 Formül 1 Sport spor gıdası içeriğinde C,E ve B vitaminleri, demir ve kalsiyum önemli oranlarda yer alıyor. Porsiyon başına tam 18 gram süt proteini içeriyor. Vanilya aroması ile içimi son derece lezzetli şekilde gerçekleşiyor. Bu ürünün içeriğinde herhangi bir tatlandırıcı ya da şeker ilavesi bulunmuyor. E vitamini ve selenyum vücut hücrelerini oksidatif strese karşı korumaya yardımcı oluyor.

H24 Formül 1 Sport Spor Gıdası Kullanımı

H24 Formül 1 Sport spor gıdası kullanımı son derece pratik bir şekilde gerçekleşiyor. 1 su bardağı yarım yağlı süte 2 yemek kaşığı H24 Formül 1 Sport spor gıdası karıştırılarak elde edilen karışım günde 2 defa tüketilebiliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE