Lift Kaynağı Gurme Domates Çorbası Sizlerle

Spor ve diyet yapanlar için hem besleyici özelliği hem lif kaynağı olması hem de lezzeti ile domates çorbası yoğun bir şekilde tercih ediliyor...

Lift Kaynağı Gurme Domates Çorbası Sizlerle

Sporcular ve diyet yapanlar için yoğun bir şekilde tercih edilen domates çorbasının etkisi içeriğinin tam olarak hazırlanması ile ortaya çıkıyor. Bu sebeple profesyonel anlamda hazırlanan hazır gurme domates çorbası çeşitlerinin tercih edilmesi gerekiyor. Kolay bir şekilde hazırlanması ve pratik bir şekilde tüketilmesi ile sporcuların zamanlarının en iyi şekilde değerlendirmelerine olanak sağlıyor.

Hazır Gurme Domates Çorbası İçeriği

Hazır gurme domates çorbası içeriğinde periyodik  inülin lifi ve doğal domateslerin içeriğinde bolca bulunan likopen bolca bulunuyor.1 palet çorbanın içeriğinde  104kcal bulunuyor. Yüksek miktarda protein ve lif içeriği ile sporcuların ve diyet yapan kişilerin ihtiyacı olan lif ve protein bu çorbadan rahatlıkla karşılanıyor. Çorba içeriğinde domuz yağı ve domuz yağı içeren herhangi bir madde bulunmamakta olup tamamen mevsim domatesleri kullanılarak bu çorbanın üretimi yapılıyor.

Hazır Gurme Çorbası En Doğru Tüketimi

Hazır gurme çorbası tüketimi noktasında en çok dikkat edilecek nokta ürünün su ile karıştırılması ve sıcak olarak tüketilmesi oluyor. 1 paket ürünü 250 ml sıcak su ile karıştırarak her öğünde özellikle spor öncesinde tüketebilirsiniz. Tüketilen her bir paket çorba o öğün için gerekli protein ve lif ihtiyacını karşılamaya yardım ediyor.

Sağlık News

YORUM EKLE