Komple Etkili 3 Günlük Deneme Paketi

Günlük deneme paketi ile 6 adet bir öğünlük Formül 1 Vanilya aromalı besleyici Shake karışım ve 2 adet porsiyonluk bitkisel konsantre çay yer alıyor...

Komple Etkili 3 Günlük Deneme Paketi

Birçok kişi piyasada kilo kontrolü ve sağlıklı spor yapmaya destek olacak birçok ürün olduğundan dolayı bu ürünlere karşı son derece temkinli yaklaşıyor. 3 günlük deneme paketi ile birlikte bu ürünlerin kalitesi, faydasını ve etkisini yakından görme fırsatı bulunuyor. Bu paket ürünü isterseniz 3 günlük akşam yemeği yerine dilerseniz de 6 öğünlük sabah kahvaltısı olarak kullanabiliyorsunuz.

3 Günlük Deneme Paketi Faydaları

3 günlük deneme paketi faydaları arasında her 2 ürünün sağladığı etkiyi bir arada görebilme fırsatı sunması oluyor. Bu ürün hem kilo kontrolü, hem metabolizma hareketlerinin hızlandırılması hem de kişinin ihtiyacı olan protein miktarını karşılaması anlamında komple bir etki sağlıyor. Kişinin gün boyunca ihtiyaç duyduğu tüm enerjiyi sağlıyor. Özellikle konsantre çay kişinin gün boyunca uyanık kalmasını ve çok daha zinde olmasına yardımcı oluyor. Bu 2 temel ürünün ortak yanı ise 3 ve 6 günde etkisini hissedilir derecede ortaya koyması oluyor.

3 Günlük Deneme Paketi Kullanımı

3 günlük deneme paketi kullanımı noktasında ilk olarak Formül 1 Vanilya aromalı besleyici Shake karışım bir porsiyonluk paket toz ile 250 ml yarım yağlı süt karıştırılıp iyice çalkalandıktan sonra tüketiliyor. Konsantre bitkisel çay klasik ise tek kullanım paket 1 su bardağı su ile demlenip 10 dakika sonra tüketilebiliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE