Kırışıklık Karşıtı Nemlendiricili Göz Kremi

Skin nemlendirici göz kremi sahip olduğu nemlendirici etki ile birlikte göz çevresinde ortaya çıkan kırışıklık ve çizgilerin önemli oranda azalmasına yardımcı oluyor.

Kırışıklık Karşıtı Nemlendiricili Göz Kremi

Skin nemlendirici göz kremi göz çevresinde düşük seviyede olan ter ve yağ bezi içeriği nedeniyle oluşan çizgi ve kırışıklıklarda sağladığı nemlendirici etki ile oldukça faydalı oluyor. İçeriğinde paraben bulunmayan formülü ile son derece hassas olan göz çevresi için en küçük bir yat eki bile göstermediği yapılan klinik testlerde kanıtlanıyor. İçeriğinde yer alan tamamen doğal ve bitkisel içerikler sayesinde cilt ile tamamen dost bir uyum gösteriyor.

Skin Nemlendirici Göz Kremi Faydaları

Skin nemlendirici göz kremi tabletlerin faydaları arasında kullanımından 8 saat sonrasında göz çevresinde ki olumlu etkisini göstermeye başlıyor. Göz çevresinde oluşan çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olmasının yanında bu kırışıklıklarında oluşumunu geciktirici etki gösteriyor. Tüm cilt tipleri için uygun yapısı ile göz çevresinde kırışıklık ve çizgi olan tüm aile bireyleri tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Özel olarak formüle edilmiş doğal içeriğinde B3, C, E vitaminleri, Aloe Vera, Avusturalya Fındığı yağı, salatalık özü ve Pepit bulunuyor.

Skin Nemlendirici Göz Kremi Kullanımı

Skin nemlendirici göz kremi kullanımı için en önemli nokta düzenli olarak uygulanması oluyor. İlk kullanımdan itibaren kırışıklıklarda görülen etki düzenli kullanımda yüzde 802lere kadar ulaşıyor. Kırışıklığın olduğu göz çevresi önce iyice temizlenip kurulanması gerekiyor. Daha sonra bu krem bölgeye masaj yapılarak yavaşça uygulanması gerekiyor.

Sağlık News

YORUM EKLE