Kilo Vermeye Yardımcı Konsantre Çay

Bitkisel konsantre çay klasik 100g oldukça düşük kalori miktarı, gün içerisinde sürekli ferahlatıcı etkisi ve yüksek antioksidan kaynağı sağlıyor...

Kilo Vermeye Yardımcı Konsantre Çay

Bitkisel konsantre çay klasik 100g gün kişinin ihtiyacı olan enerjiyi ve uyanık kalma durumunun sağlarken daha büyük şişesi ile bu etkiye daha uygun bir maliyetle sahip olmanızı sağlıyor. Sahip olduğu düşük kalori ile yak yakımını hızlandırıcı etkisinin yanında kilo kontrolü noktasında da oldukça faydalı bir içecek olarak kabul görüyor. Bitkisel, siyah ve yeşil çay karışımı olması herkesin damak lezzetine en iyi seviyede hitap etmesine yardımcı oluyor.

Bitkisel Konsantre Çay Klasik 100g Faydaları

Bitkisel konsantre çay klasik 100g faydaları hem kilo kontrolü hem de metabolizmanın daha iyi seviyede çalışmasına yönelik oluyor. Bunun için en önemli husus bu çayın düzenli bir şekilde tüketilmesi oluyor. 1 içimlik porsiyon miktarında 6 kalori gibi kilo kontrolü anlamında son derece ideal bir oran bulunuyor. Kişini gün içerisinde daha zinde ve uyanık kalmasına yardımcı oluyor. Özellikle klasik çay lezzetini sevenlerin damak tadına tam anlamıyla hitap ediyor. Yağ yakımı noktasında metabolizmayı hareketlendirici bir antioksidan etki sağlıyor.

Bitkisel Konsantre Çay Klasik Hazırlanışı

Bitkisel konsantre çay klasik 100g hazırlanışı 1 su bardağı sıcak suya yarım kaşık klasik çayın demlenmesi ile sağlanıyor. Bu çayı günün her vakti tüketebiliyorsunuz. İdeal demlenme süresi ise 10 dakika oluyor.

Sağlık News

YORUM EKLE