Kalp Dostu Herbalifeline Max Besin Takviyesi

Herbalifeline Max besin takviyesi özel formülü ile kan basıncının korunması ve kalp sağlığı için faydalı zengin bir besin takviyesi oluyor...

Kalp Dostu Herbalifeline Max Besin Takviyesi

Herbalifeline Max besin takviyesi ideal kan basıncı seviyesi ve kanda ki trigliserit düzeylerinin korunmasının yanı sıra kalbin sağlıklı bir şekilde çalışması yardımcı olan Omega-3 yağ asitleri EPA ve DHA açısından iyi seviyede bulunuyor. Bu besin takviyesi normal beyin fonksiyonlarının sağlıklı bir şekilde çalışmasına da katkı sağlıyor.

Herbalifeline Max Besin Takviyesi Faydaları

Herbalifeline Max besin takviyesi faydaları arasında kalbin normal sağlıklı çalışmasına katkı sağlaması ilk sırada yer alıyor. Kan basıncının korunmasına yardımcı oluyor. DHA normal görünümüm korunmasını sağlıyor. Beyin fonksiyonlarının doğal gelişiminde korunmasına yardımcı oluyor. Normal kan trigliserit düzeylerinin korunmasına yardımcı oluyor. Vejeteryan jel kapsüller halinde üretimi gerçekleştiriliyor. Yüksek seviyede EPA ve DHA bulunuyor. Domuz yağı ya da domuz yağından üretilmiş herhangi bir katkı maddesi bulunmuyor.

Herbalifeline Max Besin Takviyesi Kullanımı

Herbalifeline Max besin takviyesi kullanımı gün içerisinde öğün esnasında su ile birlikte 1 kapsül olarak kullanılıyor. Gün içerisinde 4 kapsül kullanıma kadar tüketilebiliyor. İçeriğinde bulunan EPA ve DHA sayesinde maksimum fayda alınması sağlanıyor. Günlük 250 mg DHA alımıyla faydalı en iyi ve sağlıklı seviyeye çekilmiş oluyor. Yararlı etki, günlük 2g EPA ve DHA alımı ile sağlanıyor.

Sağlık News

YORUM EKLE