Kaliteli Protein Deposu Sporcu Gıdası

Formül 1 fındık aromalı spor gıdası sahip olduğu yüksek ve kaliteli protein değeri ile sporcuların en önemli ek gıdaları arasında yer alıyor.

Kaliteli Protein Deposu Sporcu Gıdası

Formül 1 fındık aromalı spor gıdası öğün dengesini koruyan yapısı ile hem kilo vermek hem de spor yapan kişilerin en önemli ara besinleri arasında yer alıyor. İçeriğinde bulunan yüksek kaliteli protein ile kişinin yaşam kalitesinin yükselmesine yardımcı olurken içeriğinde bulunan bitkisel içerikler sayesinde kişinin gün boyunca kendisini zinde ve iyi hissetmesini sağlıyor.

Formül 1 Fındık Aromalı Spor Gıdası Faydaları

Formül 1 fındık aromalı spor gıdası faydaları arasında yemek yerine tüketilen en besleyici ve kilo kontrolüne en büyük etki sağlayan shake içecek olarak ön plana çıkıyor. Kilo verme noktasında zorluk yaşayan ve açlığını kontrol etmekte zorlanan kişiler için bu ürün bu kontrolü sağlarken yüksek oranda tokluk hissi sağlıyor. Fındıklı içeriği ile içimi son derece kolay, lezzeti ve keyifli oluyor. İçerdiği ideal protein oranının sadece 216 kalori ile sağladığı için insan sağlığı için son derece ideal bir öğün dengesi sağlıyor.

Formül 1 Fındık Aromalı Spor Gıdası Kullanımı

Formül 1 fındık aromalı spor gıdası hazırlanması sahip olduğu fındık aroması ile oldukça kolay bir şekilde oluyor. Bu spor gıdası yaklaşık 2 çorba kaşığı Formül fındıklı 1 toz ile 250 ml yarım yağlı süt karıştırılıp tortu tamamen kaldırıldıktan sonra tüketiliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE