Heatwell İle Kalp Dostu Günler

Heartwell içeriğinde bulunan yulaf beta-glukanı ile birlikte kan kolesterolünü düşürmeye yardımcı olarak kalp dostu olan doğal bir toz içecektir.

Heatwell İle Kalp Dostu Günler

Bilindiği gibi yüksek kolesterol koroner kalp rahatsızlığı için çok büyük bir risk faktörü olarak ön plana çıkıyor. Bu sebeple yüksek kolesterolün vakit kaybetmeden kontrol altına alınması gerekiyor. Sahip olduğu yulaf beta-glukanı içeriği ile kan kolesterolünün düşürülmesinde çok büyük yardımcı etkisi olan Heartwell toz içeceğin belirlenen ölçülerde düzenli bir şekilde kullanılması halinde kolesterolün düşürülmesi ve dolayısı ile kalp sağlığına faydası klinik testlerle kanıtlanıyor.

Heartwell Özellikleri

Heartwell toz içeceğinin özellikleri arasında yapay tatlandırıcı içermemesi, şekersiz olması, kan kolestrol seviyesinin kontrol altında tutulmasına yardımcı olması, lift ve protein bakımından zengin olması ön plana çıkıyor. Doğal yulaf kepeğinden üretilen bu tozun içeriğinde insan sağlığına olumsuz etki eden hiçbir katkı maddesi bulunmuyor.

Heartwell Hazırlanışı ve Kullanımı

Heartwell ideal hazırlanışı bir bardak suya ya da şekersiz meyve suyuna 1 ölçek Heartwell toz içeceğin eklenerek karıştırılıyor. Hazırlanan içeceğin vakit kaybedilmeden kısa sürede tüketilmesi gerekiyor. Kilo kontrolü amacıyla kullanımında yüksek kiloya sahip bireylerin günde 2 defa bu karışımı tüketmesi öneriliyor. Kilo alma programı uygulayan bireylerin ise yemeklerde yarım saat önce günde 2 defa tüketmesi öneriliyor. Dengeli beslenme amacıyla ise sabahları günde bir kez tüketilmesi ideal tüketim olarak belirtiliyor. Sporcuların ise sabahları günde bir defa tüketmesi uygun öneriliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah Tanrıverdi
Abdullah Tanrıverdi - 3 yıl Önce

Şekersiz meyva suyu her yerde bulunmayabilir yarım yağlı yoğurda karıştırılarak ta tüketilebilir