Göz Çevresi Dostu Sıkılaştırıcı Göz Jeli

Skin sıkılaştırıcı göz jeli hassas göz çevresinin esnekliğini arttırarak daha sıkı ve kırışıklıktan arınmış bir göz çevresine sahip olunmasına yardımcı oluyor.

Göz Çevresi Dostu Sıkılaştırıcı Göz Jeli

Skin sıkılaştırıcı göz jeli göz son derece hassas olan göz çevresi için özel formülü sayesinde son derece hassas bir ürün olarak ön plana çıkıyor. İçeriğinin oldukça hassas olması ile birlikte göz bölgesinde çizgi ve kırışıklık sorunu olan tüm aile bireyleri için kullanıma uygun oluyor. İçerdiği salatalık özü ile canlandırıcı bir etki sağlıyor. İlave paraben içermeyen formülü tüm dermatolojik testlerden başarılı bir şekilde geçiyor.

Skin Sıkılaştırıcı Göz Jeli Faydaları

Skin sıkılaştırıcı göz jelinin faydaları arasında göz çevresinde oluşan şişlik ve gözaltı torbalarının azalmasına yardımcı oluyor. Göz çevresinde görülen sarkmaların büyük oranda toparlanmasına yardımcı olurken tekrar bu sarkmaların oluşum süresini oldukça uzatıyor. Özel olarak formüle edilmiş doğal içeriğinde B3, C, E vitaminleri, Aloe Vera ve salatalık özü bulunuyor.

Skin Sıkılaştırıcı Göz Jeli Kullanımı

Skin sıkılaştırıcı göz jeli kullanımında en yüksek etkisin sağlanması bu jelin düzenli bir şekilde kullanılması öneriliyor. İlk kullanım ile birlikte göz çevresinde görülen sıkılaşma etkisi düzenli kullanımla yüzde 75’lere kadar çıkıyor. Uygulamadan önce göz çevresini iyice temizlenmesi ve nemlendirilmesi gerekiyor. Daha sonra serçe parmaklar ile göz çevresine dairesel masajlar yaparak uygulanması gerekiyor. Bu jelin kesinlikle göz ile temasının sağlanmaması tavsiye ediliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE