Gelişim Dostu H24 Prolong

H24 Prolong ihtiyaç duyulan enerjiyi hızlandırmak ve yeni enerji sağlamak için kullanılan karbonhidrat ve protein karışımı bir tozdur.

Gelişim Dostu H24 Prolong

H24 Prolong gün içerisinde ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlaması yanında uzun süreli ve düzenli egzersiz sırasında da kullanılabilen içim kolay bir protein içeceğidir. Sahip olduğu lezzetli tat sayesinde diğer protein içeceklerinde olduğu gibi kişilerde zorla içiliyormuş hissi yaşanmasını engelliyor. Ürünün içerisinde yer alan izole edilmiş serum proteinin sayesinde kas kaybının önüne geçerek fiziksel gelişimin düzenli şekilde gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

H24 Prolong Faydaları

H24 Prolong tabletlerin düzenli kullanımının oldukça büyük yardımcı faydaları bulunuyor. H24 Prolong tek bir tüketimlik porsiyon başına sadece 224 kalori sağlayarak bu alanda en sağlıklı protein bazlı içecekler arasında yer alıyor. Bu içecek dünya tarafından en kabul gören karbonhidrat ve protein karışımı dengesini sunuyor. C ve B vitamini açısından zenginleştirilmiş bir formülü bulunuyor. İçecekte yer alan ideal oranda peynir altı suyu proteini yağsız kat kütlesinin gelişimine en yüksek düzeyde destek veriyor. Herhangi bir yapay renklendirici ve tatlandırıcı içermiyor.

H24 Prolong Hazırlanışı

H24 Prolong hazırlanışı son derece basit olup spor yapma esnasında tüketilmesi en ideal tüketim biçimi olarak görülüyor. Bu ürün 4 yemek kaşığı toza 250 ml su eklenmesi ve iyice karıştırılması ile elde ediliyor. İyice karıştırma işlemi bittikten sonra 250 ml su daha eklenerek spor esnasında günde bir defa şeklinde tüketiliyor.

Sağlık News

YORUM EKLE